Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

НА ДУБРОВИЧЧИНІ РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

01 вересня 2021 0

На Дубровиччині розпочався новий навчальний рік. Вітаємо учнів і вчителів Дубровицької територіальної громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНУ ДОСТАВИЛИ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ШКІЛ І МЕДЗАКЛАДІВ


Сьогодні в Дубровиці відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Новий навчальний рік розпочався з Гімну України та вітання директорів Дубровицького НВК Володимира Володимировича Кушніра, Дубровицької ЗОШ №1 Ігора Васильовича Клюйка та Дубровицької ЗОШ №2 Валентини Миколаївни Клюйко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ВАСИЛЬ БАБАН ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

Учні Дубровицького НВК «Ліцей-школа» розвернули Державний прапор України.

Цього року школи Дубровицької територіальної громади прийняли понад 300 учнів. І хоча в останні роки місцеві школи самі визначаються, як відбуватиметься святкування першого дзвінка, але деякі навчальні заклади громади традиційно проводять урочисті лінійки з нагоди початку навчального року, проводиться перший святковий урок, який щороку має різні теми.


переглядів: 2.2K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...