Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА ДУБРОВИЧЧИНІ ВІДКРИЛИ НОВУ АМБУЛАТОРІЮ

07 липня 2021 0

На Дубровиччині в селі Колки запрацювала медична амбулаторія. Відтепер жителі зможуть отримувати медичну допомогу в комфортних умовах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ТЕРИТОРІЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ ВКЛАДАЮТЬ БРУКІВКУ


Відсьогодні сучасна та простора амбулаторія у селі Колки приймає перших пацієнтів. Медзаклад збудований "з нуля" і оснащений усім медобладнанням. Амбулаторія надаватиме допомогу для жителів п'яти сіл: Колки, Заслуччя, Залужжя, Узлісся і Порубка.

Колківська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини КНП «Дубровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубровицької міської ради обслуговуватиме понад 3,5 тисячі поліщуків. Тут є власна лабораторія, кабінети лікарів і персоналу, кімната для зберігання медпрепаратів і дитяча. Біля амбулаторії знаходиться фельдшерсько-акушерський пункт.

Фельдшерсько-акушерський пункт біля новозбудованої амбулаторії.

Лікарська амбулаторія збудована у рамках програми «Доступна медицина». Це – унікальний проєкт Президента Україна та Уряду, який забезпечує мешканців сільської місцевості доступною медициною.

Вже завтра, 8 липня 2021 року, на дванадцятій черговій сесії Дубровицької міської ради, нову амбулаторію й індивідуально визначене майно приймуть до комунальної власності Дубровицької ТГ.

переглядів: 1.1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!