Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НА «КІБОРГАХ» ГЛЯДАЧІ СЛІЗ НЕ СТРИМУВАЛИ

19 березня 2018 0ГО «СИЛА ВОЛІ» спільно з директором Дубровицького районного будинку культури Олександром Лавором вже проводили спільні заходи для молоді – і кіно під відкритим небом і Різдвяну дискотеку. Але у неділю, 18.03.2018 року у БК відбувся особливий захід, який нікого не залишив байдужим.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОБІЙМІТЬСЯ Ж, БРАТИ МОЇ...

На перегляд нового українського художнього фільму «Кіборги» про оборону Донецького аеропорту, який протягом трьох місяців збирав аншлаги по всіх кінотеатрах України, було запрошено наших земляків – молодих хлопців Дмитра Булачка та Богдана Максименка, які приймали активну участь у боях за Луганський аеропорт.

Перед переглядом фільму, подивитись який прийшло до сотні дубровичан, воїни розповіли про бойові завдання, які їм довелось виконувати на Луганщині. Адже брали участь у АТО від самого початку. Їх уважно слухали та задавали питання. Від Громадської організації «СИЛА ВОЛІ» захисники отримали подарунки, а зала аплодувала хлопцям стоячі.

Фільм дивилися мовчки. А коли пішли фінальні титри і ввімкнулося світло – люди не спішили полишати свої місця, настільки сильно вразив фільм. Багато хто не стримував сліз. Цей той фільм, який варто переглядати ще і ще.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!