Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НАЦГВАРДІЙЦІ СПРОВОКУВАЛИ КОНФЛІКТ В ОСОВІ

30 березня 2017 3

На Дубровиччині місцеві жителі підпалили вагончик, який облаштували працівники ДП «Дубровицький лісгосп» для Національної гвардії України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДО ДУБРОВИЦІ ЗНОВУ ЇДЕ НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ


Палаючий вагончик

Конфлікт почався з того, що співробітники оперативного штабу Національної поліції України пошкодили відеокамеру жителя села Крупове, який фіксував на відео факт нецензурної лайки агресивно налаштованого нацгвардійця.

Вийми руки з кармана б..я! Руки вийми з кармана, що неясно?, – наказав нацгвардієць у темній балаклаві.

Того ж дня, працівники Дубровицького лісового господарства встановили дерев'яний вагончик у лісовій зоні неподалік села Осова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БІЛЯ ОСОВИ ВИЛУЧИЛИ МОТОПОМПУ

Обурені такими зухвалими діями, жителі навколишніх сіл об'єдналися й виїхали до місця зведення вагончика, щоб не дати непроханим гостям хазяйнувати на землі своїх дідів та прадідів.

Ображені, принижені та доведені до зубожіння місцеві жителі підпалили вагончик у якому планували чергувати невиховані військовослужбовці. На щастя, ніхто не постраждав.

Нагадаємо, що днями на кільцевій дорозі в Сарнах була помічена броньована техніка. Для якої саме мети вона завезена на Полісся наразі невідомо.

переглядів: 4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
01-04-2017 16:55:00

Толя Попко

Бурштинщики не коли не платили податків чого я маю їх кормити?

оцінити:

2 4
31-03-2017 16:47:18

Міша

Прикро, що наша поліція провокує людей на такі вчинки. А провокує вона їх на це своєю бездіяльністю, мягкістю і боязню....Де в якій цивілізованій країні є, щоб люди, які вчиняють злочини вказували поліції як жити! Абсурд повний. Так що не дивуйтесь шановні поліціянти, якщо вас і надалі тут будуть ганять.

оцінити:

11 1
30-03-2017 15:25:23

Валера

На все, що відбувається близько п'ятнадцяти років в районі, в напрямку законного та незаконного видобутку бурштину, винна Влада.
Якщо подивитися в минуле за 12-13 років назад, то можна згадати в повне легальне державне підприємство. Це підприємство збанкрутувало, а обладнання вивезли з Кривиці. Так, що виходить? державі видобуток бурштину був не потрібен, чи не вигідний.
За стільки років очевидним є те, що люди хочуть нормально жити, годувати дітей, будувати будинки .... Чому ні? Коли влада не приймає жодних законів, ні яких дій, ми отримуємо сотні гектарів знищених територій, то отримуємо безвихідну ситуацію. Очевидним є і те, що людей вже не зупинити - все розвалено, знищено, немає гідної роботи. І всі розуміють, що ті хто сидить з верху, згадали за тих, хто знаходиться з низу. Згадали, а тепер самі дивуються, чи не пізно згадали?
Питання в іншому: що далі робити? На мою думку кращим виходом із ситуації було б віддати пошкоджені території місцевому населенню вони самі розберуться, де хто копав і мив. Далі, закуповувати бурштин на рівні Держави (аукціони, біржа); відрегулювати цінову політику відрахування у районний, державний бюджети, але при цьому відкладаючи якийсь відсоток на рекультивацію. Звісно, що такими потрібно займатись займатися ВЧОРА, а не спекулювати на цієї соціальній проблемі, вже багато років..

оцінити:

58 5

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!