Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КП «РИНОК» ПРАЦЮЄ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

04 листопада 2021 0

Незважаючи на заборону, здійснювати торговельну діяльність на території комунального підприємства «Ринок» Дубровицької міської ради, щочетверговий "Великий базар" у Дубровиці – працював!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 26 ЖОВТНЯ ДУБРОВИЧЧИНА ПЕРЕХОДИТЬ У «ЧЕРВОНУ» ЗОНУ


Комунальне підприємство «Ринок» працювало в штатному режимі. Продавці з "великого базару" кажуть, що про заборону не чули і офіційного документу не бачили. Центральний вхід до ринку був відчинений, щоправда, на вході стояв працівник комунального підприємства, який нагадував покупцям одягати захисні маски. Торговельні ряди були заповненні на 20–25 %.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАВТРА "ВЕЛИКОГО БАЗАРУ" В ДУБРОВИЦІ – НЕ БУДЕ!

Нагадаємо, 3 листопада на офіційному сайті Дубровицької міської ради було опубліковано оголошення про заборону торгівлі 4 листопада 2021 року на території КП «Ринок».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ ДІЮТЬ НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯУ зв'язку з введенням «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Рівненщини, та на виконання п.п.9 п.35 постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020«Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів із метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV–2» повідомляємо, що 04 листопада 2021 року заборонено здійснювати торговельну діяльність на території комунального підприємства «Ринок» Дубровицької міської ради.
– йшлося в офіційному повідомленні від 3 листопада 2021 року.переглядів: 1.5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!