Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЗАВТРА “ВЕЛИКОГО БАЗАРУ” В ДУБРОВИЦІ – НЕ БУДЕ!

03 листопада 2021 0

У Дубровицькій міській раді повідомили про заборону здійснювати торговельну діяльність на території комунального підприємства «Ринок» Дубровицької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ ТА ЇХ ЗВ'ЯЗОК ІЗ КП «РИНОК»


У Дубровицькій міській раді повідомили, що 4 листопада 2021 року заборонено здійснювати торговельну діяльність на території комунального підприємства «Ринок».

Обмеження діятиме в зв'язку з введенням "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території Рівненської області, та на виконання постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДСЬОГОДНІ НА ДУБРОВИЧЧИНІ ДІЮТЬ НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ

Адміністративна будівля комунального підприємства «Ринок».

Нагадуємо, що 1 листопада відбулося засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубровицької міської ради. Комісія вирішила заборонити міські перевезення пасажирів, крім перевезень пасажирів за наявності у них негативного результату тестування на COVID-19.

Заборонити міські перевезення пасажирів, крім перевезень пасажирів за наявності у них негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня поїздки, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозової вакцини, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). – йдеться в офіційному повідомлені.
переглядів: 1.1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!