Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НЕДІЛЯ. 19:00. ДУБРОВИЦЬКИЙ РБК: Х/Ф «ФОРМА ВОДИ». ВХІД ВІЛЬНИЙ!

30 березня 2018 1

Багатьом ідея перегляду якісного сучасного кіно на великому (відносно великому) екрані в імпровізованому кінотеатрі у великому залі Дубровицького районного будинку культури припала до душі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА "КІБОРГАХ" ГЛЯДАЧІ СЛІЗ НЕ СТРИМУВАЛИ

Позаминулої неділі український художній фільм «Кіборги» справив глибоке враження на глядачів. Та на цей раз організатори вирішили самим глядачам визначитися з вибором фільму. Пропозиції можна було залишати у коментарях у групі ГО «СИЛА ВОЛІ» у соціальній мережі Facebook . Директор Дубровицького районного будинку культури Олександр Лавор запропонував до перегляду фільм 2017 року, який отримав безліч нагород і відзнак – «Форма води». Цей фільм і обрали до перегляду. Фільм розповідає про «холодну війну» і таємний експеримент, який тягне за собою справжні драматичні події для головної героїні – Елізи, яка працює у секретній урядовій лабораторії.

Проведення кіносеансів спільно з Дубровицьким районним будинком культури є одним із напрямків культурно-виховної діяльності молодіжного центру «Вільний простір» #freespace.

УВАГА! Фільм «Форма води» має вікові обмеження, його не рекомендовано до перегляду особам, молодшим 16-ти років.

Тож запрошуємо аудиторію у віці 16+ приємно провести час за переглядом фільму «Форма води», визнаного кращим фільмом на Венеціанському кінофестивалі 2017-го року.

Неділя, 1 квітня, 19:00. Вхід вільний! Вікове обмеження: 16+

переглядів: 633

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
31-03-2018 09:26:37

wowah

Ми уважно спостерігаємо ,як у ВАШОМУ містечку молодь бере ініціативу у свої руки ,правда і не без участі "дорослих" .Но це гарне поєднання молодості та мудрості .Приємно спостерігати ,як люди поступово просипаються від зимової сплячки ,у більшості уже проявляється настальгія за "КІНОМАТОГРАФОМ".Спостерігається і "розумна" співпраця різних можливо за поглядами політичних партій представлених в вашому районі ,якщо мова йде про гарні соціальні проекти направлені на розбудову району .Одній тільки "батьківщині",я маю на увазі політичну партію на рівні ВАШОГО району ,як тій "старій бабі" нічого не подобається і проводячи соціологію вони в нічому участі не беруть і саме головне і не хочуть. ВАШ мер не підтримав ІДЕЮ СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ , і судячи з його публічних виступів його все в районі"роздражає" ,а тому що не зовсім "пазли" складуються у ВАШОГО мера.

оцінити:

34 16

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!