Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НИЗЬКО СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ ПЕРЕД МАТЕРЯМИ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ! (+фото та відео)

10 травня 2019 0


«Нема того краму, щоб купити маму».


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ У ДУБРОВИЦІ. (+ФОТО ТА ВІДЕО)

10 травня в районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню матері "Мамо, тобі низесенько вклонюсь..."

Усіх жінок, які є винуватцями даного свята, привітали з Днем матері та вручили нагороди найкращим. Але найбільшої уваги в цей день заслуговують матері наших героїв. Саме перед цими матерями та дружинами всі присутні в залі низько схилили голови.

Мама Героя Олександра Ярмоліча з с. Велюнь, Інна Василівна, від усіх матерів, котрі були на сцені, привітала присутніх з Днем матері та подякувала за те, що Дубровиччина пам'ятає та вшановує їхніх загиблих синів.

Не можна без сліз в ці хвилини, коли кожне слово, кожен вірш, кожна пісня так переплелися з реаліями нашого часу. Присутні в залі жінки не стримували сліз, коли читали вірш про загиблого воїна. В цей момент защеміло серце кожної матері за свою дитину.

Та й не лише сьогодні, а кожної секунди, кожної хвилини, кожного дня мама ладна на все задля добра і щастя свого чада. Ціле її життя - це терпіння, безмежна самопожертва, пробачення провин. А діти, в свою чергу, мають знаходити кілька хвилин вільного часу аби подзвонити чи навідатися до найріднішої людини.


Щасливий той, у кого мама жива. Ніякі багатства світу не замінять материнського погляду, її ласкавих рук та теплих обіймів. Бережіть своїх матерів, говоріть їм приємні слова, любіть їх, турбуйтеся про них, доки вони живі, бо настане час і вам не буде до кого прийти та прихилити свою посивілу голову. Життя таке коротке!

переглядів: 2.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!