Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ОБ’ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ ЗАРАДИ ДОБРОБУТУ ДІТЕЙ

28 лютого 2018 0

Ще з 2017-го року розпочалося налагодження співпраці депутата Берестівської сільської ради від ПП «ВОЛЯ» Валерія Клюйка та Німецької благодійної організації «Брюкеншлаг» (мости дружби в Україну).


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ДОПОМОГУ ШКОЛІ

За ініціативою Валерія Клюйка благодійна організація з Німеччини в особі Голови правління Карла Германа Крога налагодила співпрацю з місцевою Громадською організацією «СИЛА ВОЛІ». Нагадаємо, раніше Валерій Клюйко вже привозив з Німеччини допомогу для шкіл, але в минулому році мова йшла про декілька парт та стільців. В цьому ж році «Брюкеншлаг» зібрав для навчальних закладів Дубровиччини цілу вантажівку гуманітарної допомоги.

Для того, аби посприяти у визнанні наданого вантажу гуманітарною допомогою (а це 120 парт, 240 стільців, 27 комп'ютерів, 5 принтерів, 8 функціональних ліжок для лікарні а також інвалідні візки) та доставити вантаж з Німеччини до України Валерій Клюйко звернувся до Народного депутата України Василя Петровича Яніцького, і той не відмовив у допомозі. ГО «СИЛА ВОЛІ» було зареєстровано отримувачем гуманітарної допомоги, вантаж, відповідно, визнано гуманітарною допомогою та доставлено з Німеччини до Дубровиці. На разі вантаж вже розмитнено, він зберігається на спеціально для цього облаштованому митному складі.

Тож незабаром сім шкіл району та Дубровицька Центральна районна лікарня отримають відчутну допомогу.
переглядів: 551

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!