Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ОБЕРЕЖНО У ДУБРОВИЦІ ОРУДУЮТЬ КИШЕНЬКОВІ КРАДІЇ!

13 жовтня 2016 2

Нещодавно до нашої спільноти в соціальній мережі надійшло повідомлення від жителя Дубровиці. Він пише про те, що на «великому ринку», який працює щочетверга, кишеньковий злодій безсоромно пограбував його жінку, і, напевно, не лише її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОДАВАТИ ТРЕБА ВМІТИ


Ось що пише про це сама постраждала:

Я пішла на ринок близько десятої години. Підійшла до палатки з дитячими речами, яка знаходилась одразу біля входу на ринок по вулиці Шевченка (десь 3-4 палатка), щоб купити синові черевички. Розрахувавшись з продавцем, я поклала гаманець собі у сумочку, яка висіла у мене на плечі. Далі, взявши пакет з покупкою, я попрямувала до дому, в сторону санстанціі. Пройшовши з десять метрів, я хотіла дістати з гаманця 2 гривні, щоб купити пакет, та помітивши що гаманця немає, повернулась до тієї ж палатки, де купила черевички. Я подумала, що можливо гаманець випав саме біля неї. Підійшовши, я запитала у продавщиці чи бува вона не бачила його? На що та відповіла, що не бачила, але помітила як біля мене крутились дві жінки, схожі на циганок. Пізніше до нас підійшла ще одна жінка, яка розповіла, що це не перший випадок на сьогодні, адже на ринку ще когось обікрали. Після цього я пішла до дому. В поліцію не схотіла звертатись, оскільки знаю що це не допоможе - все одно нічого не знайдуть! – розповіла жінка.

Ми закликаємо всіх відвідувачів ринку бути обережними і пильнувати свої сумки та гаманці, а найкращий спосіб уберегти власне майно від «руки» злодія – дотримуватися простих правил, зокрема:

  • бути особливо уважними у переповненому транспорті і на ринках. До транспорту заходити швидко і намагатися не затримуватися біля входу;
  • не носити гаманці та цінні речі у зовнішніх гаманцях сумок і в кишенях брюк (насамперед задніх). Рекомендуємо користуватися внутрішніми кишенями одягу;
  • не класти гаманець у відкриту сумку поверх продуктів та інших особистих речей;
  • не носити при собі, без потреби, великі суми грошей готівкою. Для купівлі дорогоцінних речей краще користуватися пластиковою карточкою;
  • не тримати в одній кишені купюри різної номінальної вартості. Перебуваючи в людних місцях – у магазинах, на ринку, транспорті тощо – зберігайте свої гроші та цінності у внутрішніх кишенях сумки;
  • сумку тримайте якомога ближче до себе, не перекидайте її за спину, тим більше, якщо у ній знаходиться велика сума грошей.

Якщо ви все ж таки стали жертвою «ринкового грабіжника», терміново телефонуйте на номер 102 та повідомляйте поліцію про злочин!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
16-10-2016 23:45:09

Ніна

Якщо, Роман Ви їх знаєте, то чому вам за допомогою сайту не зв"язатися з постраждалою та не допомогти їй. І таким чином разом з поліцією зробити так, щоб більше не повадно було грабити наших жителів.

оцінити:

1 0
13-10-2016 18:55:25

РОМАН

Я їх знаю в лице бо працюю на ринку...

оцінити:

1 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!