Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ ВЗЯВ УЧАСТЬ В НАРАДІ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ЗАСТУПНИКА РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

01 грудня 2021 0

Висоцька громада не забезпечила ЗСУ жодним призовником на строкову службу. Про це повідомив начальник Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ВАСИЛЬ БАБАН ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19


1 грудня в приміщенні Сарненської РДА відбулася селекторна нарада за участю першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, заступника голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Гузича, начальника Сарненського районного територіального центру комплектування та соц. підтримки Тараса Павлюка та головного спеціаліста сектору мобілізаційної роботи апарату Сарненської райдержадміністрації Віктора Сергійчука.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ ОЧОЛИВ РАЙОННУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Заступник голови Сарненської РДА Олександр Гузич під час наради з заступником голови Рівненської ОДА.

Під час наради учасники проаналізували стан виконання планових завдань у розрізі районів і територіальних громад області, їхні основні показники.

За інформацією начальника Сарненського районного територіального центру комплектування та соцпідтримки станом на сьогодні в Сарненському районі забезпечено виконання 65% планового завдання осіннього призову громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ТЕРИТОРІЇ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ РОЗМІСТИЛИ ВІЙСЬКОВИХ


На 65% вдалося виконати план осіннього призову тільки завдяки спільним зусиллям причетних до виконання заходів з осіннього призову колишнього Сарненського району. Тут, найкраще спрацювали Сарненська та Клесівська територіальні громади. Поряд із тим є громади, які не забезпечили проходження строкової військової служби жодним жителем – це Висоцька, Березівська та Старосільська громади, – зазначив Тарас Павлюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НАГОРОДИЛИ ВІДЗНАКАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Виконання планового завдання залежить від ефективної взаємодії всіх причетних до виконання завдань осіннього призову. Тому тільки злагоджена спільна робота забезпечить якісний результат!, – звернувся до учасників наради Сергій Подолін.


Також присутні обговорили організацію забезпечення прибуття призовників на призовні дільниці, пункти збору. Окремо акцентували увагу на неприпустимості корупційних діянь у роботі військово-лікарських комісій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АТОВЦІ ПРОЙШЛИ МАРШЕМ СЛАВИ У ДУБРОВИЦІ

Призов громадян на строкову військову службу – це наше спільне завдання згідно чинного законодавства. Тож, окремо хотілося звернутися до голів органів місцевого самоврядування, щоб посилили зусилля на виконання планового призову. Адже, у випадку виникнення надзвичайних ситуацій Сарненщина матиме навчений військовий резерв, – наголосив Тарас Павлюк.


переглядів: 1.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!