Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НА ТЕРИТОРІЇ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ РОЗМІСТИЛИ ВІЙСЬКОВИХ

24 листопада 2021 0

На білорусько-українському кордоні розпочалася спеціальна прикордонна операція «Полісся». Заходи спрямовані для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА ПОЛІЦІЯ ПРОСИТЬ ПОВІДОМЛЯТИ В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ КУРДІВ


На білорусько-українському кордоні розпочалася спецоперація «Полісся». У рамках якої проходять масштабні навчання за участю підрозділів усіх силових структур, територіальної оборони та громадських формувань. Заходи спрямовані для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ БУДУТЬ УКРІПЛЮВАТИ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН

Військова техніка на білорусько-українському кордоні під час спецоперації «Полісся».

Тим часом на території Державного професійно-навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей» військові облаштували намети. Також на подвір'ї профліцею припарковано автомобільну техніку. Командири підрозділів Збройних Сил України, разом з особовим складом, проживають у приміщенні гуртожитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Намети Збройних Сил України на території Дубровицького професійного ліцею.

Нагадуємо, що 23 листопада на території Дубровицького лісового господарства була проведена координаційна нарада представників ДП «Дубровицький лісгосп», Служби безпеки України, Нацполіції, ДСНС, Прикордонної служби, Центру комплектування та соціальної підтримки щодо ситуації на державному кордоні з Республікою Білорусь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІСГОСП ДОЛУЧИВСЯ ДО АКЦІЇ «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

Координаційна нарада представників ДП «Дубровицький лісгосп», Служби безпеки України, Нацполіції, ДСНС, Прикордонної служби України.

Участь у нараді взяли директор Дубровицького лісгоспу Віталій Петренко, виконуючий обов'язки начальника Дубровицького відділення поліції Олег Сидоришин, начальник 14 державної пожежної-рятувальної частини Олександр Смолянець та представники відділу прикордонної служби «Дубровиця»..
переглядів: 2.1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!