Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІСГОСП ДОЛУЧИВСЯ ДО АКЦІЇ «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

25 жовтня 2021 0

Школярі Мочулищенського закладу загальної середньої освіти саджали дерева разом із директором Дубровицького лісгоспу Віталієм Петренком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДИРЕКТОР ДУБРОВИЦЬКОГО ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ


23 жовтня в рамках програми Президента України «Зелена країна» лісівники Дубровицького лісгоспу разом з працівниками Сарненської районної державної адміністрації та членами Рівненської обласної організації партії «Слуга Народу», а також учнями Мочулищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнської Акції «Створюємо ліси разом».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГО «СИЛА ВОЛІ» ДОСТАВИЛА ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ У ЗОШ №2

Школярі Мочулищенського закладу загальної середньої освіти.

На заході були присутні тимчасово виконуючий обов'язки директора ДП «Дубровицьке лісове господарство» Віталій Петренко, перший заступник Сарненської РДА Людмила Мариніна, заступник голови Сарненської РДА Олександр Гузич, депутат Дубровицької міської ради Оксана Кондратюк, голова Рівненської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Ліпський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 26 ЖОВТНЯ ДУБРОВИЧЧИНА ПЕРЕХОДИТЬ У «ЧЕРВОНУ» ЗОНУ

Директор Дубровицького лісгоспу Віталій Петренко під час Всеукраїнської Акції «Створюємо ліси разом».

На Дубровиччині до акції також долучилися працівники Більського лісництва, старости сіл громади, учні та педагогічний колектив Миляцького НВК, працівники сільської ради на чолі з головою Миляцької ОТГ Федіром Хлебовичем. Під час акції було засаджено 1 гектар сосни звичайної та берези повислої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МИЛЯЧАХ ЗАПРАЦЮВАВ ПУНКТ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Більське лісництво під час Всеукраїнської Акції «Створюємо ліси разом».

Нагадуємо, що ДП «Дубровицьке лісове господарство» на постійній основі вирощує посадковий матеріал для створення лісових культур.

Так, в липні лісівниками Дубровицького лісгоспу посіяни 1,02 га. лісових розсадників у тому числі, в умовах контрольованого середовища теплиці на площі – 0,218 га та короби на площі – 0,109 га, де висіяно основні лісоутворюючі породи, а саме: сосна, дуб, ялина та чагарники, що забезпечать підприємство стандартним посадковим матеріалом для весняної лісокультурної кампанії 2022 року.
переглядів: 1.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!