Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

У МИЛЯЧАХ ЗАПРАЦЮВАВ ПУНКТ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

04 вересня 2021 0

На Дубровиччині в селі Миляч відсьогодні запрацював пункт екстреної медичної допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГРОМАДА РОЗПОЧАЛА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТЕЙ СТОМАТПОЛІКЛІНІКИ


В приміщенні комунального некомерційного підприємства «Миляцький центр первинної медико-санітарної допомоги» з сьогоднішнього дня починає працювати пункт екстреної медичної допомоги.

Пункт розпочав роботу завдяки спільним зусиллям Миляцької сільської ради, при підтримці з боку КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради. Про це повідомили в Миляцькій ОТГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ВАСИЛЬ БАБАН ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19


переглядів: 1.2K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...