Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ОЛЕКСІЙ ЛЯСКОВЕЦЬ: «ВЛАДА У РАЙОНІ – ЦЕ ЛЕБІДЬ, ЩУКА І РАК»

01 червня 2018 1

Восьмого червня скликається чергова сесія Дубровицької районної ради, на якій повернеться у свої депутатські повноваження Олексій Лясковець. Ми поспілкувалися з депутатом, аби дізнатися його думку про майбутню сесію та бачення розвитку району.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕКВАТОР МЕРА

-Чи готові Ви до чергової сесії?


-Так ніхто не дзвонить, ніхто не запрошує!


-Як, на вашу думку, вирішиться питання з депутатством Ніни Стасюк (яка набула депутатських повноважень внаслідок складання депутатських повноважень Олексієм Лясковцем – ред..)? Наскільки нам відомо, Ніна Іванівна збирає людей на свою підтримку.


-Це її право. Але стоїть питання в іншому: збирає у підтримку чого? Підтримка депутатських повноважень – це підтримка виборців, коли вони голосували в свій час. Але в свій час вона набрала відсоток, який не дав їй можливості пройти. А на сьогоднішній день це лише піар-акція, чи, можливо, підтвердження законності своїх дій, тому що ці дії, які вчиняються зараз нею, як депутатом, потягнуть негативні наслідки.


-Які пріоритетні напрямки розвитку району ви, як депутат, можете окреслити?


-На сьогоднішній день, не дивлячись на те, що район тоне в якихось боргах, потрібно сконцентрувати всі зусилля для того, щоб цей район підіймати. На сьогодні потрібно шукати джерела надходження додаткових коштів. Наприклад, квитки на заготівлю і збір ягід. Проведення акцій і агітації щодо сплати акцизу, тому що будь-який підприємець, який на сьогоднішній день займається реалізацією підакцизних товарів, сплачує мінімум до бюджету, тому що йому вигідно пробити одну пляшку горілки через чек, а все інше продати з під поли. Необхідно, щоб молодь, купуючи на свята пиво, цигарки чи горілку, просила чек. Тоді ці гроші будуть оприбутковуватися і йти до казни. Потрібно залучати інвестиції, але перед тим, як залучати інвестиції потрібно створити певні умови, щоб інвестор туди пішов. Тому що на сьогоднішній день не розуміло, хто є орендарями земель. Ці землі не оброблюються. Чому немає моніторингу і системного аналізу стану земель? Чому немає пропозиції для інвестора щодо заморожування ягід? Ці ягоди можна продавати в Європу чи по Україні, але спершу їх треба зібрати і десь зберігати. Чому цього бізнес-плану немає? Подивіться статистику, на сьогоднішній день скільки йде вирубки лісу? Чому відходи, які залишаються після вирубки лісу, не переробляти і не виробляти ті самі брикети для того ж «Теплосервісу» і тим самим економити кошти. Саме цікаво, за утилізацію цих відходів лісгосп ще й платить гроші. Всі готові кричати, яка влада погана. Треба шукати. Але треба шукати разом. А на сьогоднішній день влада в районі це лебідь, рак і щука.


-Як Ви вважаєте, реформа децентралізації і створення Дубровицької ОТГ допоможе якось втілити ці ініціативи?


-Якщо провести аналіз по деяким ОТГ, які вже пройшли цей етап, то декому воно допомагає. Але все залежить від голови. Або голова креативний і приймає управлінські рішення і несе за них відповідальність, або тільки тримує заробітну плату і виписує собі премію по 100% а то і по 300% і думає, як би ще десь вкрасти. Тоді нічого не буде.


-А у Вас немає амбіцій балотуватися на посаду голови ОТГ?


-Ні, я перепрошую, але ні. Допомогти і підказати завжди радий, але переїжджати і міняти свій стиль життя не хочу по одній простій причині - через людей, які там живуть. Замість того, щоб допомагати один одному і розвиватися, вони займаються трохи іншими справами і це відчуває кожен житель даного регіону.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
01-06-2018 20:39:56

PETRO

Цікаво ,як відноситься ОЛЕКСІЙ ЛЯСКОВЕЦЬ до того ,що під його рідне село Берестя ,а фактично в піщаний кар"єр звозиться сміття з всього району ?Хто за цим сміттєвим бізнесом стоїть ?Хто буде розплачуватися за можливі екологічні проблеми ?Яка була необхідність цього сміттєзборника в піщаному кар"єрі де споконвіку місцеві жителі для своїх потреб брали пісок і були в гармонії з природою .Хто порушив цей природній баланс ?Фактично в місті два сміттєзвалища .Друге сміттєзвалище офіційно не закрите і навіть є людина ,яка щомісячно з бюджету міста отримує заробітну халявну зарплату.Хто відповість і коли з міських чиновників за це свавілля ?Одна надія на ВАС ОЛЕКСІЮ .

оцінити:

25 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!