Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ОЛЕНА ПОЛЮХОВИЧ: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСТИМУТЬ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

31 травня 2021 0

Депутати Дубровицької міської ради прийняли рішення про зміну найменування та типів закладів загальної середньої освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛОДИМИР КУШНІР: ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!


Що означає процедура зміни найменування закладів загальної середньої освіти в Дубровицькій об'єднаній територіальній громаді? (Далі: ТГ – прим. авт.).

Реформа з децентралізації влади – передбачає комплекс змін з метою передачі повноважень від державних органів органам місцевого самоврядування. У перспективних планах затверджених урядом передбачено створення в Україні ОТГ.

Так, Дубровицька ТГ отримала нові повноваження, зокрема в сфері освіти. Децентралізація освіти – складний процес, оскільки знаходиться на перетині трьох реформ: територіально-адміністративної, фінансів та освіти. Реалізуючи заходи націлені на забезпечення рівного доступу до якісних освітніх послуг Дубровицька ТГ змушена створювати опорні школи, змінювати ступінь закладів освіти, об'єднувати дошкільні заклади освіти із закладами середньої освіти.

Звісно, бувають неприємні моменти. Реформа децентралізації освіти штовхає владу приймати радикальні міри, які є неприйнятними для працівників і учнів маленьких шкіл. Читайте: 27 травня 2021 року на черговій дев'ятій сесії Дубровицької міської ради восьмого скликання до порядку денного було винесено на розгляд питання реорганізації Кривицької загальноосвітньої школи I-III ступенів шляхом приєднання до Трипутнянського закладу середньої освіти I-III ступенів.

Шановні дубровичани, не хвилюйтеся! Зміна назв не вплине на якість освіти ваших дітей. Пам'ятаймо, що в конфліктах завжди можна знайти компроміс. Зміна найменувань – звичайний природній процес. Це складний етап, який слід пройти усім нам без винятку. Саме це, мабуть, старалася донести директор Сварицевицького опорного закладу середньої освіти I-III ступенів Олена Полюхович.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!