Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ОСІВЧАНИ ЗДОБУЛИ КУБОК МІСЬКРАДИ З ФУТБОЛУ

31 жовтня 2021 0

У Дубровиці на стадіоні «Горинь» відбувся фінал Відкритого Кубка Дубровицької міської ради з футболу-2021.

Сьогодні завершився розіграш Кубка міськради з футболу. На місцевому стадіоні зійшлися чемпіони Відкритого чемпіонату міськради з футболу ФК «Горинь» (м.Дубровиця) та ФК «Сокіл» (с.Осова) – переможці першості (друга ліга) Сарненського району з футболу.

Початок матчу між ФК «Сокіл» та ФК «Горинь».

Футбольний фінал розпочався з хвилини мовчання: вшанували Сергія Сою – футбольного ветерана Дубровиччини, який пішов із життя 25 жовтня 2021 року.

Далі, в напруженому матчі перемогу з рахунком 1-0 здобули осівчани. Автором єдиного голу на початку гри з пенальті став Сергій Столяр. Наступний матч команди зіграють весною 2022 року на стадіоні «Горинь», де визначать володаря Супер Кубка Дубровицької міської ради.

Переможці, призери та вболівальники разом із головою Дубровицької федерації футболу Віталієм Петренком.

Голова Дубровицької федерації футболу Віталій Петренко нагородив переможців і фіналістів кубками та грамотами. На церемонію нагородження був запрошений депутат Дубровицької міської ради Василь Бабан.