Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ОСВІТЯНИ ВИЙШЛИ НА МІТИНГ. ЧИ ПОЧУЛА ЇХ ВЛАДА?

03 травня 2018 7У освіті району давно назрівала проблема, адже коштів на виплату заробітної плати технічним працівникам не вистачає, а влада вживає слово, яке оптимізму не вселяє – оптимізація.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ШАХ V.S. СТАСЮК - ХТО ВИНЕН В ХОЛОДНОМУ АПОКАЛІПСИСІ?

Багато хто розуміє це як банальне скорочення. Проти таких методів вирішення проблеми і за якнайшвидшу виплату заборгованості по зарплаті і вийшли сьогодні на мітинг освітяни району.

Всього було більше сотні працівників шкіл, педагоги, представники профспілки. Люди тримали транспаранти з вимогами виплатити чесно зароблені гроші.

Колона вирушила від Майдану Злагоди до Дубровицької райдержадміністрації де і відбувся мітинг. Акція проходила мирно і спокійно, більшість учасників були налаштовані на конструктивний діалог з головою адміністрації Миколою Петрушком, який вийшов до страйкарів.

Вчитель Дубровицької ЗОШ №1 Вікторія Станкевичус зачитала резолюцію мітингу, якою, серед іншого, підтримується першочергове завдання адміністрації дбати про наповнення місцевого бюджету та пріоритетне фінансування заробітних плат. Керівник профспілкової організації освітян Твердюк Віра Миколаївна передала вимоги голові Дубровицької РДА. За словами Миколи Михайловича, адміністрація вже активно працює над цим питанням. Він пообіцяв, що всі борги невдовзі будуть погашені.

Мітинг тривав не більше години, після вручення вимог голові освітяни розійшлися.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (7)
10-05-2018 08:45:30

PETRO

ВИ скажіть народу правду ,першопричиною невиплат та заборгованості Є ЗАТЯЖНИЙ ВНУТРІШНЬОКЛАНОВИЙ КОНФЛІКТ МІЖ МОЛОДИМ РЕФОРМАТОРОМ І СТАРИМИ ВОВКОДАВАМИ.В цій ситуації люди і стали заложниками .Район це ,як часовий механізм повинен працювати злагоджено і всі повині працювати в інтересах держави ,а не на клани .

оцінити:

41 3
07-05-2018 08:31:30

PETRO

Судячи по переглядам основну мету заходу ,очікуваного РЕЗОНАНСУ не досягнуто .Цей захід був зразу незрозумілий ні для влади ні для самих мітингуючих.Чому до технічних працівників не вийшов Голова районної ради ,начальник фінансового управління .А ти Нінко де була ,людей вивела на таку спеку ,а сама включила на повну потужність кондіціонери і сиділа в кабінеті і пила каву з принесеними з Воцака кулічами?

оцінити:

49 28
06-05-2018 11:22:51

PETRO

Нінель де масовка,де обласне телебачення ,а як думаєш на виборах вести за собою освітян?Що уже не та Нінка,якій вірили та за якою йшли?Заігрування з Батьківщиною то рискована гра.Думаєш на районній раді вони проголосують за недовіру?Лучши запитай чи там всі контрольовані депутати ,які на відміну від партійних босів мають свою думку.

оцінити:

46 28
04-05-2018 16:03:35

zenek

Що,Микульський планує їти на голову ОТГ від "Батьківщини" за підтримки влади,а Петрушко не вписується в цей проект?Ви вже про все домовились,тоді навіщо було людей маринувати на жарі.В цій ситуації і твоя вина є Нінко!

оцінити:

45 29
04-05-2018 15:35:48

zenek

Думаєш Нінко ми тут в Києві не знаєм про твої закулісні ігри з мером.Вивели на мітинг садочки мера,що думали ,що в масовці їх ніхто не побачить чи не почує виступ представника "Батьківщини".На дпох стільцях ще ніхто не всидів.Що готуєш запасний аеродром?

оцінити:

46 29
04-05-2018 15:28:58

zenek

Так можна і заігратися.Це уже серйозний захід Нінко .А чого не показала своє лічіко.Думаєш в кущах відсидітися ,не получиться ,накосячила.

оцінити:

46 30
04-05-2018 13:35:22

ГІСТЬ

Чому , знаючи, що буде такий мітинг немає депутатів всіх рівнів?!...добре, що розвивається спорт, інші культурні заходи в районі і ви там вчасно з"являєтеся....Але працівникам потрібно жити зараз і сьогодні і не єдиним хлібом, а є і нші сімейні потреби- ліки, навчання дітей і т.п.....Нічого кращого не буде... внутрішні стосунки міжусобиць - "хто- кого" , а потерпають незахищені.... Вихід із ситуаціїї бачать скорочення, закриття, оптимізацію.... добре ,якщо це не торкнеться молодих працівників ., які ще далеко не пенсіонери ... А пенсіонери, яким за 60, на насиджених місцях і не думають поступатися ... .Ми не заробили на навчання дітей, а вони вже вивчили своїх дітей і внуків і хлопочуться за керівні посади для них . Техпрацівники стали заручниками розборок , а швидше всього інструментом, який використовують в зясуванні відносин між двома керівниками.

оцінити:

39 29

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!