Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПАТРІОТИЧНИЙ ДУХ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

07 травня 2018 0Минулого тижня в селі Кураш Дубровицького району проходила Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»(«Джура»). Тривали ці змагання три дні.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА РІВНЕНЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ МАНДРІВНИЙ ТАБІР "СТЕЖКАМИ КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ

Поліські хлопці та дівчата проходили патріотичний вишкіл. Півтора десятка команд з прикордонних районів – Дубровицького, Зарічненського та Рокитнівського з'їхалися на цю патріотичну Гру.

«Сокіл» - це форма позакласної роботи з патріотичного виховання школярів, формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Визначали вправних у стрільбі та добрих справах. Змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проводиться щорічно в три етапи:

  • Шкільні змагання;
  • І етап – районні (міські);
  • ІІ етап – обласні та Київський міський;
  • ІІІ етап – Всеукраїнський.

В ході змагань відбувається відбір кращих команд та визначення переможців.

Учні демонстрували свою винахідливість, майстерність, ерудицію та військову вправність у різних видах змагань та звання кращих нащадків козацького роду.

Ці діти – учасники непересічної патріотичної гри. Вони демонстрували свою звитягу, показали унікальне вміння співати, танцювати, стріляти, крокувати, орієнтуватися на місцевості, проводити бойове розгортання, рятувати потерпілого, знати основні навики надання першої медичної допомоги потерпілому.

Переможцем стала команда із села Берестя "Поліська Січ", друге місце зайняла команда з Орв'яниці. Слід зазначити, що команда Дубровицького НВК "Ліцей-школа" "Джмелі" зайняла 3-тє місце. Очолював команду Боковець В'ячеслав Миколайович – активіст громадської організації «СИЛА ВОЛІ».

Незабутні враження отримали від цих змагань юні джурівці та просто гості цього заходу. Учасники не лише показували свої вміння, навчалися чомусь новому один в одного, але зуміли передати та довести те, що КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ!

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!