Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПЕРШІЙ ШКОЛІ РАЙОНУ – 140 РОКІВ!

03 грудня 2017 0

Історія міста Дубровиця налічує вже понад тисячу років. А історія освіти нашого району має 140. Адже рівно 140 років тому було засновано першу школу Дубровицького району, яка й донині носить статус школи № 1.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДАХ ЛІЦЕЮ У АВАРІЙНОМУ СТАНІ

Дізнатися, що Дубровицька ЗОШ № 1 старіша, ніж думалося раніше, вдалося вчителю історії – Бандурі Тетяні Миколаївні, яка досліджувала відповідні документи в багатьох архівах. Таким чином школа пережила період влади Російської імперії, більшовицької Росії, Польщі, СРСР і нарешті опинилась у незалежній України. За такий довгий період із стін школи вийшли у світ кілька тисяч випускників. Багато з них досягли значних успіхів і стали відомими людьми. Зокрема, Дубровицька ЗОШ № 1 може пишатися лауреатом Нобелівської премії у галузі фізики Жоржем Шарпаком. Випустила у світ школа і відомого художника Михайла Конончука, поетесу Лідію Шевело. Особливо пишається школа і Федором Креньком – легендарним керівником танцювальних колективів району, почесним громадянином міста Дубровиця.

У неділю, у день святкування ювілею школи, було урочисто відкрито музей історії школи, аби кожен гість міг ознайомитися з минулим.

На урочистостях були присутні відомі випускники школи: Федір Кренько, лікар-травматолог Валентин Піонтковський, співак Павло Дука та багато інших. Всі вони висловили свою щиру любов до школи, адже усвідомлюють, що саме в цих стінах закладався фундамент їхнього подальшого успіху у житті.

Приймав педагогічний колектив привітання і від керівництва міста та району. Грамоти і нагороди отримали кращі педагоги. Для кращих учнів були започатковані премії. Розважали гостей талановиті музиканти - випускники школи. Атмосфера свята була особливою, адже здебільшого всі присутні – це колишні педагоги або ж випускники школи, тому всі були об'єднані особливим ниточками, адже в усіх спільний початок їхньої життєвої історії – це історія ЗОШ № 1.

переглядів: 4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!