Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПРОКУРОР ВІДЗВІТУВАВСЯ ПРО РОБОТУ: ОСНОВНА ПРОБЛЕМА - НАРКОТИКИ

04 квітня 2018 0

На сесії Дубровицької районної ради було розглянуто питання про результати діяльності Дубровицького районного відділу Сарненської місцевої прокуратури на території району за 2017 рік.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВБИЛИ ЗА БУРШТИН

Доповідав Баглєй Ярослав Костянтинович, керівник Сарненської місцевої прокуратури. Оскільки депутати ознайомилися зі звітом у письмовому вигляді – під час виступу прокурора з трибуни обмежилися тільки запитаннями.

Депутати попросили навести статистичні данні. Так за 2017 рік місцевою прокуратурою було завершено розслідування 758 кримінальних проваджень. До суду направлено 125 проваджень з обвинувальними актами. Зменшилася кількість нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень на 75%, упродовж 2017 року не вчинено жодного грабежу, розбою чи вимагання. До слова, у інших районах, які підпорядковуються Сарненській місцевій прокуратурі, такі випадки є.

Зменшилася на 29% й кількість злочинів, пов'язаних із безпекою руху. Також зменшується кількість зафіксованих злочинів, спрямованих проти громадського порядку.

Втім, не все так добре, як могло здатися на перший погляд . Адже збільшилася кількість злочинів проти життя та здоров'я. Також збільшилась і кількість крадіжок з 96 до 120.

Окремо виділив прокурор справи, пов'язані з нелегальним видобутком бурштину. Так, до суду було скеровано 29 справ вказаної категорії. Одне з таких проваджень відкрите відносно організованої злочинної групи. По даному факту триває слідство.

Окрім того прокуратурою подано до суду 11 позовних заяв в інтересах держави на загальну суму 1,5 мільйони гривень. Всі вони розглянуті та задоволені.

За порушення вимог Закону України "Про запобігання і протидію корупції" до дисциплінарної відповідальності притягнуто 21 особу.

Втім, найбільше проблема – це збільшення кількості злочинів, пов'язаних із обігом наркотичних речовин. Якщо в 2016 році таких злочинів було зафіксовано 3, то в 2017 – вже 22. Тобто, фактично, спостерігаємо розгул наркоманії у районі. А, як відомо, де є наркотики – там і зростає криміногенна обстановка. Прокурор визнав, що й наразі незаконний обіг наркотичних засобів у районі є, втім, запевнив, що прокуратура активізувала роботу у цьому напрямку.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!