Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РАЙАВТОДОР ВЗЯВСЯ ЗА ДОРОГИ ТА ЧОМУ ОБУРИЛИСЯ РАЙОННІ ДЕПУТАТИ ПІД ЧАС СЕСІЇ.(+відео)

05 березня 2019 0

Про погані дороги в Україні не говорить лише ледачий.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ФУРА З'ЇХАЛА З ДОРОГИ!

В мережі інтернет можна спостерігати на нарікання українських доріг: і відео викладають, і цілі статті пишуть. З року в рік чиновники, починаючи від президента й закінчуючи мерами, обіцяють усе відремонтувати, виділити більше грошей і побудувати нові дороги. Та як видно вже не вперше слова розбігаються зі справами....

На Рівненщині теж водії нарікають на погані дороги та обурені, що дорога державного значення в занедбаному стані. Яка ж дорожня ситуація на Дубровиччині? Нам вдалося поспілкуватися з начальником філії «Дубровицький райавтодор» Берестень Миколою та побувати на місцях, де був проведений ремонт дороги.

Філія «Дубровицький райавтодор» працює у межах доведених лімітів, що доводяться Службою автомобільних доріг у Рівненській області щомісячно. Доведені завдання філією в основному виконуються у розрізі конкретних доведених робіт по конкретно вказаних дорогах.

Як зазначив Микола Берестень, крім того, практично щомісяця роботи виконуються зверх лімітів, що призводить до неоплати за виконані роботи. У 2018 році на дорогах, що обслуговуються філією, було ліквідовано ямковість у кількості 8198 кв. м. Ремонт проводився на дорогах місцевого значення до таких сіл як: Селець, Лютинськ, Рудня, Людинь, Партизанське, Висоцьк, Тумень, Городище, Бродець та на автодорозі Сварицевичі-Зелень та ін… На жаль, із-за відсутності коштів ремонт на дорогах державного значення проводився недостатньо. Особливу тривогу викликає стан автодороги на ділянці Дубровиця-Переброди. Крім того, філією ліквідовано ямковості в кількості 1275 кв.м на дорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів, що обслуговується філією «Сарненською ДЕД».

Позитивним у роботі філії є те, що підготовчі роботи по ямковому ремонту з квітня місяця 2018 року виконується за допомогою фрези, що забезпечує більш якісне проведення ремонту.

В цілому, філією виконано робіт, включаючи і роботи по зимовому утриманню на суму 7705, 8 тисяч гривень. Із-за перевершення лімітів на ремонт доріг Службою автомобільних доріг у Рівненській області за 2018 рік не оплачено робіт на суму 1014 тис. грн.., що приводить до низького фінансового становища філії.

У 2019 році будуть прийняті міри до покращення стану доріг, особливо доріг державного значення. Також філія має можливість виконувати значно більші обсяги робіт як на дорогах державного так і на дорогах місцевого значення, але звичайно все буде залежати від наявних джерел фінансування.

Отож, залишається сподіватися, що дуже скоро українці їздитимуть зовсім іншими дорогами. Адже ще в 2016 році Гройсман запевняв, що через 2-3 роки зможе привести вітчизняні дороги в нормальний стан.

Слід додати, що у 2019 році уряд пропонує збільшити фінансування ремонту місцевих доріг до 17 млрд гривень.

Також на сесії Дубровицької районної ради, яка відбулася 22 лютого поточного року, обговорювали наші дороги. Депутати, у свою чергу, хотіли б почути від головного дорожника Удовиченка Петра Вікторовича, який контролює шляхопровід у Рівненській області, про стан доріг та чи плануються ремонтні роботи в цьому році. Проте, начальник автодоріг не прибув на сесію, і народні обранці, звісно ж були обурені таким його зухвальством. Тому й листа, якого він надіслав, депутати не взяли до відома. За їхніми словами, не потрібно постійно ігнорувати запрошення на сесію, а прийти і розповісти про стан доріг в районі.
переглядів: 880

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!