Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РАЙОННА РАДА ПІДТРИМАЛА ЛІСНИКІВ

29 листопада 2017 0Вчора під стінами райдержадміністрації відбувся мітинг лісників з вимогою звернутися до вищих ешелонів влади, аби скасувати документ, яким передбачено ліквідацію державних лісогосподарських підприємств. А сьогодні Дубровицька районна рада зібралася на позачергову сесію з цього приводу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ДУБРОВИЦІ МІТИНГУВАЛИ ЛІСНИКИ

На сесії виступили представники Дубровицького та Висоцького держлісгоспів.

Першим словом надали головному лісничому Дубровицького Держлісгоспу Олегу Лехкобиту. Він просив депутатів підтримати вимоги лісників та пояснив, чому, на його думку, стратегія, ухвалена Урядом, може негативно позначитися на лісогосподарській галузі:

«Стратегія була прийнята кулуарно, без обговорення в Кабінеті Міністрів і без обговорення з громадськістю. Без погодження з фахівцями галузі і профільних комітетів. Дана стратегія передбачає боротьбу з незаконними рубками, подолання корупції в лісовому господарстві… Якими засобами і силами це має робитись? В першу чергу, це ліквідація лісогосподарських підприємств як юридичної одиниці. І створення на їх базі єдиного суб'єкта господарювання з корпоративними правами, який буде підпорядковуватись Кабінету Міністрів. Тобто, шановні депутати, це крок до приватизації лісогосподарських підприємств».

Виступив також виконуючий обов'язки директора ДП «Висоцький Держлісгосп», який підтримав колегу із Дубровиці та зазначив, що відстоювати ліс працівники галузі будуть спільно по всій Україні.

Дискусії між депутатами точилися лише з приводу формулювання: «просимо» чи «вимагаємо» скасувати ухвалену стратегію. На останньому варіанті наполягав депутат Юрій Лосік. З рештою його підтримали і Дубровицька районна рада одноголосно ухвалила текст звернення.

Ми надалі висвітлюватимемо протест лісників проти так званої «лісової реформи».

переглядів: 826

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!