Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РЕМЧИЦЬКИЙ МІСТ : ДО БІДИ НЕДАЛЕКО

10 жовтня 2018 0

10 жовтня проходила 25 сесія Дубровицької районної ради.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: МІСТ НА ДУБРОВИЧЧИНІ Є ТЕСТОМ НА УВАЖНІСТЬ (+ ВІДЕО)

Як завжди на сесіях виноситься на розгляд ряд важливих питань. На порядку денному для розгляду депутатів було винесено 8 питань, останнє – різне. І одним з таких було і є питання щодо мосту через річку Горинь в селі Ремчиці, що на Сарненщині. На сьогоднішній день цей міст в аварійному стані, там дуже незручно об'їжджати автомобілям. Вже неодноразово люди скаржилися на незручності у зв'язку з перетинанням цієї проїзної частини дороги. А ще це дорога державного значення Н25 "Городище-Рівне-Старокостянтинів", яку щодня перетинають й гості з інших країн. І соромно за такий жалюгідний міст...

На запитання одного з депутатів про те, коли все-таки закінчиться робота над мостом, голова райдержадміністрації Микола Петрушко відповів: "Це питання весь час на обговоренні. І є свіжа інформація щодо цього моста: вже через кілька днів туди заходить новий підрядник робіт і мають продовжувати робити над цим мостом. Перекривати його теж не будуть, просто треба організувати правильний рух".

Зазначимо, що розпочали ремонтні роботи над цією проблемною ділянкою моста ще весною. Вже не за горами зимовий період і якщо до тої пори не «підлатають» моста, то слід очікувати біди. Схожа ситуація з аварійним мостом і в селі Бродець, що на Дубровиччині. Наш народ в слова не вірить, тому чекають результат виконаної роботи.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!