Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

РОСІЙСЬКЕ ВУГІЛЛЯ І ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО ТРАНСПОРТУЄТЬСЯ ДО УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ ПОЛІСЬКИЙ КОРДОН

04 вересня 2021 0Російська Федерація продовжує транспортувати вугілля і дизельне паливо до України через українсько-білоруський кордон на Дубровиччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В ЛЮТИНСЬКУ


Під час агресії Російської Федерація проти України, ми продовжуємо імпортувати російське вугілля і дизельне паливо через укрансько-білоруський кордон на Дубровиччині.

Транспортування російських енергоносіїв продовжується з часів президенства Петра Олексійовича Порошенка. Цілком ймовірно, що наша держава змушена виконувати певні зобов'язання прописані в угодах між Україною і Росією попередньою владою, яка вела активні торговельні відносини з окупантом української землі. Про це неодноразово писали найавторитетніші українські ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ВАСИЛЬ БАБАН ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

До вашої уваги відео на якому чітко видно про факт перевезення вугілля і дизельного палива, яке транспортується до України через Львівську залізницю. Варто відмітити, що за часів активної фази агресії Росії, ешелони рухалися кожного дня, а зараз спостерігаємо значне зменшення інтенсивності.

Відео записане, 16 серпня 2021 року, неподалік від залізничної станції «Дубровиця» в районні Дубровицької бавовно-прядильної фабрики. Потяг рухається зі сторони білоруського-українського кордону в напрямку міста Сарни.

переглядів: 1.2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!