15 квітня 2026
0
На офіційній сторінці Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради з'явилося лаконічне повідомлення: гаряче харчування планують відновити 22–23 квітня, кошти використовуються «раціонально», а тендери добігають кінця. Проте за цими бюрократичними формулюваннями стоїть історія довжиною в пів року, сповнена порожніх обіцянок та дитячих сухпайків замість гарячих обідів
Перейти до новини