4 липня 2025 року на сесії Дубровицької міської ради депутати підтримали розгляд питання про збереження за Дубровицьким ліцеєм статусу академічного. Цьому передував протест батьків, вчителів та директора закладу проти намірів відділу освіти перетворити ліцей на дев'ятирічну гімназію в межах загальнонаціональної освітньої реформи
30 червня 2025 року Комісія з питань профільної освіти Дубровицької громади затвердила «Перспективний план трансформації» на 2025–2027 роки. Попри одностайну підтримку плану посадовцями, засідання відзначилося дискусією: комісія відхилила альтернативні пропозиції директора Дубровицького ліцею Володимира Кушніра щодо створення на базі закладу наукового ліцею вже зараз
Свято Останнього дзвоника в Дубровицькій громаді стало символом незламності духу, віри у світле майбутнє та прагнення до знань, попри всі виклики сьогодення.