Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ! (+ФОТО)

14 жовтня 2018 0

З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та до дня чоловічого свята у районному будинку культури відбувся концерт.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВШАНУЙМО ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ!

12 жовтня у Дубровиці пройшов святковий концерт до Дня захисника України. В РБК зібралися військові, учасники АТО, представники влади, жителі міста та району.

Розпочалося святкування з привітального слова та нагороджень наших захисників та волонтерів. Загиблих воїнів-героїв вшанували хвилиною мовчання. Впродовж урочистостей зі сцени лунали слова подяки українським воїнам, які захищають Україну. Тяжко дивитися на тих матерів, які втратили своїх синів. Є й такі, які досі чекають, що їхні діти повернуться живими, адже серед загиблих їхніх дітей не було, тож залишається лише надіятися і чекати...


І вже саме сьогодні, 14 жовтня, в цей урочистий день вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання захисника України - всіх, хто піднявся на захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.

Тож, прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська.

Сьогодні захисників Батьківщини шанує вся Україна. У кожному будинку віддають данину поваги тим, хто у тяжкі часи мужньо захищає українську землю. На Дубровиччині є герої, які зі зброєю в руках захищали землю від агресора на сході України, не дали ворогові втілити свої плани і роз'єднати український народ.

Дякуємо за відданість Україні і її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною і незалежною! Бажаємо кожній родині в честь свята Святої Покрови міцного здоров'я на довгі роки, миру, добра і успіхів у повсякденному житті. Слава Україні! Героям слава!

Наприкінці свята наших чоловіків пригощали солодкою випічкою.

переглядів: 3.4K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...