Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ШКІЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ У 2017 РОЦІ

21 лютого 2017 0

Як і минулого року, напередодні весни у школах з харчуванням знову виник колапс. У нашій державі вже стало «доброю традицією» робити усе всупереч здоровому глузду. Замість того, щоб безперебійно три весняні місяці харчувати дітей, їх, у кращому випадку, годуватимуть останній місяць навчального року. То що ж це – недбалість чи вигідна для когось схема?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОСВІТЯНАМ НЕ ВИСТАЧАЄ ГРОШЕЙ


Давайте подумаємо логічно! 31 січня цього року було оголошено тендер на харчування дітей у школах Дубровицького району, а 18 квітня лише буде проведено аукціон по ньому. А поки підпишуть договір, пройдуть всі кола «бюрократичного пекла», то почнеться він не раніше травня… Тобто виходить, що у цьому навчальному році школярів вже навряд чи годуватимуть! Проте, держава на це гроші виділяє. На харчування однієї дитини в день виділяється 40 грн., а компенсують батькам лише 18 грн. за день, коли дитина не харчується. – Увага питання «до знатоків» – то де ж дівається 22 грн. в день за кожну дитину? Якщо взяти кількість дітей, які харчуються у школах Дубровицького району та помножити на 22 гривні і на кількість днів, коли дітей не харчують, то сума вийде просто колосальна. А ось куди ця сума йде не зрозуміло!

За інформацією управління соціального захисту населення Дубровицької РДА проведення тендеру на закупівлю послуги з харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Дубровицького району Рівненської області, встановлено Веб-порталом системи публічних закупівель «PROZORRO» на 18.04.2017 року. Дата закінчення тендерної процедури залежить від багатьох чинників, тому ця дата поки невідома. Після проведення тендеру, безкоштовне гаряче харчування в шкільних навчальних закладах Дубровицького району, планується проводити до 31.12.2017 року.

Щодо якості, то здійснювати перевірки по забезпеченню шкільним харчуванням у районі можуть державні та громадські організації у відповідності до чинного законодавства України. При Дубровицькій державній адміністрації створена робоча група із здійснення контролю за організацією безплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, розташованих на територіях радіоактивного забруднення району.

До складу робочої групи входять:

  • перший заступник голови райдержадміністрації;
  • начальник управління соціального захисту населення;
  • начальник відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення;
  • головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації;
  • головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;
  • заступник начальника управління Держпродспоживслужби в Дубровицькому районі, начальник відділу безпечності харчових продуктів управління державного контролю головного управління ветеринарної медицини.

Підсумовуючи все вищеописане, скажемо, що так не повинно бути. Діти мають харчуватись безперебійно від початку і до кінця навчального року. Не дивно, що батьків надзвичайно обурює ситуація, на якій хтось надзвичайно віртуозно «набиває власні кишені». Сподіваємось, що ситуація з харчування виправиться, хоча й надії на це мало…

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!