Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СЛОВЕСНІ БАТАЛІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

23 січня 2017 0

На Дубровиччині розпочалася січнева кампанія з відбору кандидатів на військову службу за контрактом. У ході якої працівники Дубровицького районного військкомату проводять приписку військовозобов'язаних жителів району та перевіряють стан військового обліку майбутніх призовників.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВІЙСЬККОМАТУ БРАКУЄ 24 ПРИЗОВНИКА


Дубровицький районний військовий комісаріат відправив інформаційні запити до КП «Будинкоуправління», сільських рад, підприємств, установ, організацій та навчальні заклади району, аби отримати списки юнаків 2000-го року народження, які підлягають призову на строкову службу.

Так, у п'ятницю 20 січня, в приміщенні райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками сільських рад.

У ході зустрічі тимчасово виконуючий обов'язки районного військового комісара Анатолій Білаш звинуватив сільського голову Сварицевицької сільської ради Павла Крупка в ігноруванні заходів спрямованих на проведення обліку майбутніх військовослужбовців.

Своєю чергою, сільський голова Павло Ілліч звинуватив військового комісара в ігноруванні постанови кабінету міністрів «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних».

Після взаємного обміну «компліментами», між учасниками дискусії виникла словесна перепалка: сільський голова Павло Крупко з одного боку та першим заступником райдержадміністрації Миколою Кохном, т.в.о військового комісара Анатолієм Білашом з іншого.
переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!