Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СЬОГОДНІ СВЯТИЛИ ВОДУ ТА КУПАЛИСЯ В ОПОЛОНЦІ

19 січня 2018 019 січня православні християни святкують Святе Водохреща. Це свято символізує хрещення Ісуса Христа Іоаном Хрестителем у ріці Йордан.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК НАШУ РЕДАКЦІЮ З РІЗДВОМ ВІТАЛИ

Для християн Хрещення Господнє – одне із основних свят. У Біблії зазначається, що Ісус Христос прийняв хрещення у 30 років і саме в цей день з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм сином, на якого зійшов Святий Дух в образі голуба.

Християни вірять, що у Водохреща вода набуває особливих властивостей та навіть здатна лікувати від хвороб. Саме тому в цей день в усіх містах і селах освячують воду. Потім освячену воду п'ють та кроплять нею домівку.

Наука довгий час заперечувала можливість води набувати особливих властивостей у цей день. Втім, у другій половині минулого століття були проведені спеціальні дослідження молитви на воду. За допомогою мікроскопічних досліджень було науково доведено, що молитва дійсно здатна змінювати структуру молекул води (кластери), і, відповідно, освячена вода (маючи ту ж саму хімічну формулу – H2O) по-особливому діє на організм людини.

У Дубровиці цього року воду святили у двох місцях - прихожани Церкви Різдва Пресвятої Богородиці - на кемпі, а віряни УПЦ (МП) – на міському пляжі.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!