Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СПОРТКОМПЛЕКС У ДУБРОВИЦІ ТРЕБА НЕ ВСІМ?

21 березня 2018 1

Влітку 2016-го року ідея будівництва спортивного комплексу розпочалася зі збору підписів – розписувалися у зверненні в основному молоді люди, які ведуть здоровий спосіб життя і хочуть займатися спортом у належних умовах.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПОРТКОМПЛЕКС У ДУБРОВИЦІ - ЦЕ РЕАЛЬНО!

На проектно-кошторисну документацію знайшли кошти в місцевих бюджетах, але на будівництво необхідно було близько 39 мільйонів гривень. Проект можливо було реалізувати тільки за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Було багато скептиків, втім за сприяння Народного депутата Василя Яніцького кошти були виділені і будівництво розпочалося.

Проте, згідно проекту, районний бюджет зобов'язаний надати спів фінансування на будівництво спорткомплексу у розмірі 10% від загальної вартості.

Для того, аби виділити необхідну суму коштів з Дубровицького міського бюджету, 13 березня була проведена позачергова сесія. Перед тим відбулася спільна нарада голів фракцій та бюджетної комісії. Під час наради депутат Сергій Столярець (фракція Української Народної Партії) заявив, що його фракція утримається від голосування, а якщо рада збирається виділити суму 500 тисяч гривень – взагалі голосуватиме проти.

Свою позицію Сергій Васильович аргументував тим, що підрядником даних робіт є фірма із «сумнівною» репутацією «Фіалка». На думку депутата, підрядником мало би бути підприємство з Дубровиці, яке платить податки до Дубровицького міського бюджету. Можливо, народний обранець дійсно дбає про наповнення міського бюджету, а, можливо, шкодує про втрачену можливість непогано підзаробити на будівництві.

В результаті депутати фракції УНП взагалі проігнорували позачергову сесію, вона була під загрозою зриву через можливу відсутність кворуму. Втім, голосів вистачило, 300 тисяч гривень на будівництво було виділено.

Депутат Віктор Краглевич (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) запропонував меру створити депутатську комісію за участю депутатів міської та районної рад, яка здійснюватиме нагляд за виконанням будівельних робіт. Проте більшість депутатів висловили думку, що ініціатором створення такої комісії має бути районна рада.

Наскільки прозоро пройшла процедура визначення підрядника і наскільки якісно виконуються будівельні роботи – це вже окрема тема і предмет для громадського контролю, який неодмінно буде здійснюватись.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
21-03-2018 12:30:07

Таїса Дубінець

Скільки депутатів -стільки думок!!! Але якщо будемо працювати в інтересах громади і тих молодих людей, які хочуть вести здоровий спосіб життя, то неодмінно продовжаться роботи по спорткомплексу.Без перебільшення - це найбільша сума, яка виділена з державного бюджету для нашого району на будівництво, яке буде розташоване в місті Дубровиця. Завдяки народному депутату Яніцькому В.П. на 2018 рік виділено 10 млн.грн. з державного бюджету. 10% - а це 1 млн.грн. необхідно виділити з районного бюджету.В міській раді депутати підтримали і відповідно виділено 300 тис.грн. Не пам"ятаю, щоб така велика сума виділялася з державного бюджету на проект, який буде зосереджено в нашому місті!

оцінити:

16 5

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!