Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

У ДУБРОВИЦІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ СПОРТУ!

10 вересня 2018 0

9 вересня – День фізичної культури і спорту. Наша Дубровиччина теж святкувала з розмахом.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ДУБРОВИЦІ ВІДБУВСЯ НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Вчора, 9 вересня, у Дубровиці на стадіоні "Горинь" проходили районні змагання, приурочені Дню фізичної культури та спорту. Наше місто зустрічало всіх активних, веселих, життєрадісних, підкачаних, красивих та спортивних особистостей. Слід зазначити, що на змагання з'їхалися команди з усієї Дубровиччини.

Це свято цілеспрямованих, здорових тілом і духом людей, які популяризують фізично-оздоровчу і спортивну діяльність та досягають високих спортивних результатів на місцевому і державному рівнях. Воно втілює молодість, красу, прагнення бути завжди першим та перемагати. Особливо приємно усвідомлювати, що активним заняттям спорту все більше захоплюється наша молодь. І це можна було побачити, відвідавши стадіон «Горинь», адже людей та молоді було дуже багато.

Традиційно ці змагання розпочалися з урочистого відкриття, нагороджували ветеранів спорту та пригощали смачним кулішем всіх присутніх і учасників змагань.

Змагання проводилися з таких видів спорту як: міні-футбол, гирьовий спорт, армспорт, перетягування канату, стрільба з пневмогвинтівки, легка атлетика (молодь та ветерани). На стадіоні панувала атмосфера справжнього спортивного свята та азартного емоційного змагання.Також учасники мали змогу постріляти з пневмогвинтівки та розібрати і зібрати автомат Калашникова.

Змагання не проходили просто так, адже молодь та ветерани активно приймали участь у змаганнях, за що і виборювали призові місця.

Тож усім тим, хто захоплюється фізичною культурою і активно займається спортом хотілося б побажати, аби ваш приклад був поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту та взірцем для юного покоління!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!