Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

УЧЕНЬ НА «МІЛЬЙОН» АБО ЯК ОБХОДИТЬСЯ БАТЬКАМ ЗІБРАТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ

04 вересня 2018 0

Ось і настав шкільний навчальний рік. Для когось він довгоочікуваний, а для когось - навпаки. І це не дивно, адже особливо батькам підготовка дітей до школи приносить не лише задоволення, але й значні витрати.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВА ШКОЛА - НОВІ ПРАВИЛА

Зібрати дитину до школи – це дуже дороге задоволення. Оскільки на сьогодні шкільні навчальні заклади вже створені під рамки нової української школи, то, відповідно, і учні мають виглядати згідно такого солідного зразка. Головне питання, яке турбує батьків коли ті готують своє чадо до школи – як же при цьому зекономити? Адже, ціни шокуючі, тому на прожитковий мінімум і не слід надіятись, все-одно його не вистачить аби купити дитині все потрібне.

Батьки школярів мають свої думки з приводу того, чи дорого обходиться зібрати дитину до школи:

"Я збираю до школи першу дитину, тому мені немає з чим зрівнювати. Але здається, якби була шкільна форма, то було б дешевше і простіше. Всі діти хочуть нове і модне, а хто одягнений простіше – з тим не дружать, а можуть і знущатися. В цьому році діти починають вчитися за новою програмою, класи абсолютно нові, з новими меблями та технікою, але держава не здатна дати всім класам і школам те, що треба (зараз не про нашу школу)" - розповіла одна мама з с. Висоцьк.

"На одну дитину аби зібрати в школу треба 400 доларів, в цю вартість входить і ремонт класів (по 700 грн.), також окремо кожен з батьків мав здавати на всякі інші дрібниці для класу. Особисто в мене на трьох дітей пішло 600-700 доларів і розходи немалі. Треба щоб держава проявляла якусь ініціативу" - розповів батько одного з учнів Дубровицької школи.

Також хочеться зазначити, що ціни на ринку і в магазинах теж можуть насторожити. Проте, аби дитина була гарно і якісно одягнена треба мати в кишені не одну тисячу гривень (і це лише на одну дитину). Отож, проаналізувавши ціни на ринку або ж в інтернеті, можна зробити такий аналіз:

  • Хлоп'яча сорочка незалежно від віку школяра обійдеться від 200 до 390 грн. Піджак від 600 до 900, брюки 500-600 гривень. Взуття звичайне від 350 грн., а шкіряне – буде дорожче. Ранці – від 300 грн. Вдягти першачка коштуватиме в середньому 3 тисячі гривень, а старшокласника – від 2,5 тисяч до 4 тисяч гривень.
  • Асортимент дівчачої форми більший. Можна купити брюки від 300 до 550 грн., спідницю за 300 чи сарафан за 450 грн, блузки – по 450. Взуття від 400 до 900 грн., колготки від 90 і до 170 грн. (вже більш якісніші і модні). А ще святкові бантики, обручі, заколочки – теж в межах 100-200 грн. Отож, аби зібрати дівчинку треба теж витратитивід 2 тисяч гривень.

Також слід купити і канцелярію, яка обійдеться теж в кілька сотень гривень. Тож зібрати дитину до школи коштуватиме від 3 тисяч грн. Далі все залежить від побажань школяра та можливостей батьків. В будь-якому разі – школа перетворюється на дороге задоволення. Окремі банки в Україні навіть пропонують спеціальні «шкільні» кредити. Як пишуть у мережі – «Ганьба країні, в якій необхідно брати кредит, щоб підготувати дитину до школи».

Про те, як держава забезпечила школи у нашому місті - читайте у наступних статтях.

переглядів: 688

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!