Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

В ДУБРОВИЦЬКОМУ РАЙОНІ ВРЯТУВАЛИ ДІВЧИНУ ВІД САМОГУБСТВА.

17 грудня 2018 0

Останні кілька років проблема суїциду серед підлітків загострилася.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЖАРТИ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИХОДИТЬ НА СТАРТ

Не лише в Україні, а й у всьому світі як дорослі так і діти вирішують покінчити життя самогубством.

В Дубровицькому районі, на жаль, теж є такі люди, які через різні соціальні фактори піддаються суїцидальним думкам.

Цими вихідними у селі Зелень дівчинка-школярка наковталася таблеток. Що стало причиною такого необдуманого кроку – не відомо. Але зазвичай, в такому підлітковому віці молодь страждає через нерозділене кохання. Наразі школярка знаходиться в Дубровицькій районній лікарні. Стан дівчинки стабільний.

Прикро, що в такому юному віці у школярів розпочинаються, на їхню думку, проблеми, які можна вирішити лише суїцидальним методом. Різного роду проблемні питання завжди вирішуються, обговорюються, не потрібно жертвувати своїм юним життям. Адже в такі молоді роки на вашому шляху так багато незвіданого та прекрасного, що потрібно берегти себе і власне здоров'я та просто жити.

Кількість самогубств, скоєних дітьми, збільшується, а вік самогубців зменшується. Шкода, що особливо вразливою до соціальних негараздів у суспільстві є молодь. Проте підлітки неохоче відкривають свої проблеми і часто дуже важко розпізнати те, що вони планують здійснити самогубство, адже підлітки настільки приховують свій біль і страх, що ні друзі, ні рідні не запідозрюють про їх страждання і плани самогубства.

Можна багато писати та говорити, але слід зазначити одне: молодь, схаменіться, покінчивши життя самогубством, ви завдаєте довічного болю своїм рідним та близьким. Наковтавшись таблеток, облившись бензином чи якимись іншими методами йти до смерті – це не вихід. Скільки є діток, які тяжко хворіють, і мріють лише про одне - жити. А ви, підлітки, не хочете цінувати цього. Живіть, адже життя дається лише раз і його треба прожити гідно.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!