Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВІД ІДЕЇ ДО ПРОЕКТУ - ПЕРШІ КРОКИ "МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ"

01 березня 2018 0

За статистикою, 70% хороших ідей "гине" на етапі між озвученням ідеї та створенням проекту. Ідея молодіжного центру у Дубровиці сьогодні успішно перетнула цей рубіж!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР ДУБРОВИЦІ"

В останній день зими на офісі ГО «СИЛА ВОЛІ» зібралися найактивніші з найактивніших генераторів ідей, аби виробити спільне бачення реалізації проекту молодіжного центру у Дубровиці.

У неформальній обстановці відбулася справжня робоча нарада ініціаторів універсального проекту, який би відповідав інтересам максимально широкої аудиторії у Дубровицькому районі. Враховуючи конструктивну критику громадськості, було вирішено виокремити два основні напрямки діяльності: 1 – Інфраструктурний проект (приміщення для майбутнього молодіжного центру), 2 - Молодіжний рух (окремі проекти, над якими можна працювати вже).

Молодіжний рух – це своєрідне середовище однодумців, активних молодих людей району.

Перший етап втілення – це своєрідний коворкінг (знайомство між собою і встановлення нових соціальних контактів, обмін ідеями і досвідом), що буде досягатися завдяки організації спільного активного та пасивного дозвілля учасників.

Другий етап – робота в окремих проектах, яких ініціативна група підготувала вже з десяток: починаючи від проектів для дітей, закінчуючи туристичними.

Головне, чого необхідно домогтися зараз – системність даного підходу. З цим погодилися всі активісти, тому й було розроблено план-графік заходів на наступний тиждень. Так ініціативна група складатиме план заходів на кожен тиждень, загалом, вже є близько 20 молодих активних людей, готові регулярно приймати участь у заходах та брати на себе відповідальність за той чи інший проект. І для такого маленького містечка як Дубровиця це фантастичний результат, що означає – суспільство є значно активнішим, ніж ми звикли думати, просто необхідний імпульс.

Наступного разу активна молодь збереться на офісі ГО «СИЛА ВОЛІ» у п'ятницю о 17:00 аби зіграти у настільну гру «Монополію» (це, як показує практика, досить ефективний спосіб «криголаму» - досягнення позитивної психологічної атмосфери у групі); у понеділок о 17:00 запланована гра в настільний теніс (у тенісному клубі на базі Дубровицького професійного ліцею), а у вівторок о 15:00 – майстер-клас «Ефективний антивірус» (у приміщенні методичного кабінету).

переглядів: 551

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!