Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН НАРАДА ЗА УЧАСТЮ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РДА ОЛЕКСАНДРА ГУЗИЧА

11 грудня 2021 0

У Рівненській обласній державній адміністрації відбулося чергове онлайн засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ ВЗЯВ УЧАСТЬ В НАРАДІ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ЗАСТУПНИКА РІВНЕНСЬКОЇ ОДА


У заході в режимі відеоконференцзв'язку взяли участь: заступник голови Сарненської райдержадміністрації Олександр Гузич і головний спеціаліст фінансового управління Сарненської райдержадміністрації Оксана Саванчук.

Під час засідання йшлося про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного соціального внеску та з платежів до Пенсійного фонду України, а також заходи, що вживаються для того, щоби прискорити погашення цих боргів та недопущення їхнього зростання на підприємствах Сарненського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ ОЧОЛИВ РАЙОННУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Онлайн засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

За результатами засідання обласною комісією прийняті погоджені рішення спрямовані на усунення проблемних питань із метою сприяння прискоренню погашення наявних боргів. Про це повідомили в Сарненській районній державній адміністрації.

переглядів: 2.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!