Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВИКОНКОМ ЗБИРАЄТЬСЯ НА ЗАСІДАННЯ: ПЛАНУЮТЬ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ

08 лютого 2022 0

Міська влада приготувала дубровичанам "сюрприз" у вигляді підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення для всіх верств населення. Господарники міста вже розглянули дані розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих КП «Міськводоканал» для їх підвищення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДИРЕКТОР МІСЬКВОДОКАНАЛУ МИКОЛА СТОВБА ВИСТУПИВ У МІСЬКІЙ РАДІ

Директор КП «Міськводоканал» Микола Стовба під час виступу на черговій сімнадцятій сесії міськради восьмого скликання.


Дубровицька міська рада розглянула заяву комунального підприємства «Міськводоканал» щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надаються вказаним підприємством, розрахунок повної собівартості послуг із централізованого водопостачання та водовідведення, розрахунки середньозважених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Отже, 10 лютого виконавчий комітет Дубровицької міської ради планує підвищити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для жителів Дубровицької територіальної громади. Рішення з економічно-обгрунтованими тарифами планують ввести в дію з 1 березня 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА ВЛАДА ПЛАНУЄ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ: НАЗВАНІ ПРИЧИНИ

Микола Стовба (директор КП «Міськводоканал» прим. авт.), як усі керівники підприємств, максимально озвучив проблеми та потреби Міськводоканалу. Ми це все розуміємо! Питання щодо водопостачання та водовідведення потребує ретельного аналізу, чим ми й займаємося на цей час. У нас є повне розуміння фінансових проблем, у яких перебувають жителі нашого міста. Питання буде обговорено та вирішено в лютому під час засідання виконавчого комітету. – прокоментував POLISSYA.ORG заступник міського голови Юрій Аркадійович.


У пояснювальні записці міськводоканалу йдеться про зміни в складі витрат підприємства, які враховані в розрахунок планового розміру тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, а саме: відбулося зростання мінімальної заробітної плати (прожиткового мінімуму), збільшилися тарифні коефіцієнти та коефіцієнти співвідношень, що враховуються під час визначенні тарифних ставок працівників, зросли тарифи на електроенергію на 32% та вартість інших матеріальних ресурсів, послуг сторонніх організацій.

Пропоновані міськводоканалом тарифи:

  • централізоване водопостачання для населення за 1 м. куб. з ПДВ – 25,00 грн.;
  • централізоване водопостачання для бюджетних установ за 1 м. куб. з ПДВ – 64,00 грн.;
  • централізоване водопостачання для інших споживачів за 1 м. куб. з ПДВ – 64,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для населення за 1 м. куб. з ПДВ – 45,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для бюджетних установ за 1 м. куб. з ПДВ – 101,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для інших споживачів за 1 м. куб. з ПДВ – 101,00 грн.
переглядів: 13.6K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!