Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВЛАШТУВАЛИ ПИШНЕ СВЯТО! (+ФОТО та ВІДЕО)

01 жовтня 2018 3

30 вересня на території села Лютинськ в урочищі «Дуби» проходив туристично-кулінарний фестиваль, який зібрав багато людей.

Фестиваль-конкурс проводився з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму. Розпочав дане свято сільський голова с. Лютинськ Борсук Валентин Валентинович. Організаторами конкурсу були: відділ культури і туризму Дубровицької районної ради та Лютинська сільська рада. Співорганізаторами є державне підприємство «Висоцьке лісове господарство», державне підприємство «Дубровицьке лісове господарство», «Дубровицьке відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, комунальний заклад охорони здоров'я «Дубровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації.

Яскравий кулінарно-туристичний фестиваль «Дубова ложка» проходив весело і жваво. Гості та учасники свята були дуже активними. Хоч ранок і був холодним, проте весь день сонячне проміння гріло присутніх просто неба. На свято з'їхалися люди не лише з району, а й з області, адже, сільське життя все-одно краще і жвавіше. Як діти так і дорослі могли знайти собі заняття до душі і просто відпочити на природі.

Ось так вміють пригощати ...

На фестивалі гості мали змогу зануритися у давнину українського села, почути історію урочища «Дуби» та спробувати себе у різних ролях – тут проходили і туристичні вікторини, і аромотерапія, і фотополювання, і командні забави… А ще справжні українські господині брали участь у конкурсі «Гарячий борщик з казана». Свої таланти дарували запальні співочі колективи художньої самодіяльності.

Ансамбль Велюнського сільського клубу "Любисток"

В програмі святкування проходили конкурси та розваги, в яких брало участь 9 команд. Зазначимо, що проходили такі конкурси: «Перетягування канату», де переможцем була команда села Лютинськ 1; «Двобій на колоді», переможцем стала Дубровицька районна державна адміністрація; «Командний забіг», переможцями була команда села Залужжя. Також проводили і додаткові конкурси серед глядачів: «Ширше крок», «Ситий тато», «Пишні груди», «Довгі жіночі ноги». І саме конкурс «Сильні руки» здивував, адже наші хлопці мали можливість похизуватися віджиманням від землі, і вони просто здивували, бо віджималися по 50-70 раз. Для діток проходила «Туристична вікторина».

Потерпілий у конкурсі "Командного забігу"

В кінці гуляння всі присутні насолоджувалися смачним обідом, який приготували найкращі серед кращих господинь району. Але все-одно смак українського борщу донесли до людей поварихи с. Зелень (сільський клуб), які і отримали перемогу у конкурсі «Гарячий борщик з казана».

Куховарять не лише жінки...

В Україні потрібно частіше впроваджувати такі культурні заходи. Адже, молодь, як бачимо, збирається на такі подібні заходи і це приємно. Значить, розвиток української культури лише в наших руках. Можна багато писати і говорити, але краще подивитися фото та відео, де прослідковується хід вчорашнього гуляння. Приємного перегляду! Ще більше відео в наступному матеріалі!переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
03-10-2018 09:31:20

Виборець Полісся

Яницький Василь Петрович на цьому св"яті почувався повноправним хозяїном , нарівні з організаторами .Команда "Батьківщини " ,якщо то можна назвати команда ,як ті "запорожці" під весіллям ,облизуються і.чекають поки ,щось винесуть.Василь Петрович був ,як батько молодої ..Да ,ми всі розумієм ,що і в них все непросто ,але в них є команда ,що не скажеш про його головного опонента М"ялика Віктора Ничипоровича .М"ялик і його люди працюють скоріше всього ,як татари - набігами.Вони ,як то осінне сонце , нібито світить ,но не гріє .

оцінити:

12 6
02-10-2018 08:52:35

Борис

Ви звернули увагу ,що Яницький Василь Петрович приймає участь у всіх глобальних заходах району .Його основний опонент Віктор Ничипорович М"ялик працює в районі по ринципу -" тому дам тому не дам".Мер Дубровиці Микульський піарить тільке себе ,а про М"ялика згадує більше у відчипну ,як уже діватися нікуди. М"ялик для місцевої "Батьківщини " -"копілка " і не більше.Вони привикли любити тільки себе.Вони і М"ялику можуть в один момент сказати "дядьку М"ялик ми Вас більше не знаємо" .Місцева "Батьківщина " так поступала і не раз .Вірити їхнім словам та домовленостям не можна ,вони це доказали на практиці кинувши відому в районі політичну партію "Волю".Так може бути з кожним. І Віктор Ничипорович це прекрасно розуміє .Головне ,щоб не було пізно.

оцінити:

19 7
01-10-2018 16:15:27

Виборець Полісся

Команду президента видно зразу ,хлопці як на підбор і чарчину можуть у свій вихідний день випити .А де команда місцевої вашої перехваленої "Батьківщини ",вони що по корчах ,як партизани сидять ???З ким Ви хочете президенські вибори вигравати ?У Вас уже людей нема ,всі порозбігалися .Лишився один "лісапетний батальон ".

оцінити:

19 7

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!