Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ВОЛОДИМИР КУШНІР ВІДКРИВ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ МИКОЛИ ГОЛЯКИ

02 червня 2021 0

У Дубровиці на Народному стадіоні Дубровицького НВК «ліцей-школа» розпочався футбольний турнір «Перлина Полісся» пам'яті Миколи Голяки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛОДИМИР КУШНІР: ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!


Відкрив турнір директор Дубровицького НВК Володимир Кушнір. Спочатку всі разом заспівали Гімн України, а потім хвилиною мовчання вшанували відомого в Дубровиці мецената та футболіста Миколу Голяку. Участь в турніри беруть збірні команди шкіл 7-9 класів Дубровиччини.

переглядів: 2K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...