Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «ВОНИ ДОСВІДЧЕНІ, А МИ З ВАМИ ПІДДОСЛІДНІ» (+відео)

08 грудня 2018 4

Участь Зеленського у виборах — це вже прийняте рішення, однак із заявою про офіційний старт він потягне до останнього.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ

Український олігарх Ігор Коломойський має намір взяти участь у президентській кампанії. Він зробив ставку на актора, лідера Студії "Квартал 95" Володимира Зеленського.

"До якогось часу, дійсно, були великі сумніви, і звідусюди надходили суперечливі сигнали. Рейтинги Зеленського показували хорошу динаміку, однак занурюватися із головою у політику ні Зеленський, ні члени його команди не були готові. Багато людей його відмовляли, інша частина — навпаки, підігрівали його амбіції. Сьогодні рішення прийнято. І вже навіть створено штаб", — розповіло джерело із оточення Коломойського.

Володимир Зеленський неодноразово в своїх комічних епізодах висміює владу, яка «вкорінилася» в суспільстві:

"Вони досвідчені, а ми з вами так, піддослідні. І вся ця державна машина, як пральня. Тільки, на жаль, є всього два режими: спершу полощуть мозок таким як ви, потім віджимають до останньої копійки. Але вони розбираються. 27 років розбираються. Країну на залишки все ніяк не розберуть... Професіонали. Дороги, лавки, ліхтарі – кому це треба? Це ж розкіш! Привчають народ до сортування сміття: на їстівне та не їстівне. А самі за цим всім спостерігають, який вже рік посміхаються та дивляться на цей весь цирк. А ми щовиборів продовжуємо купувати їм квитки до VIP-ложі, щоб вони в дорогих костюмах приходили і сміялись з нас",заявив артист.

Звісно, що в кожному жарті є велика частка правди, як кажуть в народі. І реалії сьогоднішньої правлячої верхівки не дуже тішать населення та й довіра людей до політиків не дуже втішна. Ніби й стверджують, що від людини залежить майбутнє країни, проте там у «верхах» вже все давно розписано. Залишається сподіватися, що вибори, які відбудуться в 2019 році дійсно приведуть країну до змін на краще.

Як показує свіже опитування від компанії "Соціополіс", якби вибори президента відбулися просто зараз - Тимошенко набрала б 18,5%. Володимир Зеленський – 10,8%. Анатолій Гриценко та Петро Порошенко - по 7,8%. Це серед тих, хто взяв би участь у голосуванні. А от якщо Володимир Зеленський таки піде на вибори - у другому турі він перемагає усіх імовірних опонентів, кажуть соціологи.

Тож, ще є час подумати, кого обирати. В кожного своя думка, своє право та своя кандидатура.
переглядів: 504

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
14-12-2018 09:18:27

Олександр

Тим більш пан Коломойский дуже схоче мати свого чоловіка на такому посту. Політика гнила штука.

оцінити:

3 0
14-12-2018 09:16:36

Олександр

Петро, думається мені, що йому тая головна біль не потрібна. Але при бажанні можно кого завгодно "вмовити" на такий крок.

оцінити:

2 0
13-12-2018 14:29:08

петро

молодь інтєресуєтся Зеленським!!!! А чи піде він в Президенти????

оцінити:

2 3
09-12-2018 09:19:11

Олександр

Тут, у попередній статті, я виказав, не безпідставні, сумніви, щодо політичної долі Володимира а зараз думаю, чому би і ні? Якщо не помиляюсь, Рональд Рейган теж свого часу був голівудским актором, до тогож маловідомим. Хто пам*ятає 80-ті роки, той знає що то був за призидент.
Бо, якщо честно, задовбали ці, вже "заїжжені кандидати"...

оцінити:

8 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!