Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВПЕРТА МІСЬКА РАДА

24 жовтня 2016 1

Ми детально описували судову тяганину між ПП «Редакція газети «Поліський репортер» та Дубровицькою міською радою з приводу неконституційних і незаконних змін до регламенту міської ради, які забороняли журналістам бути присутніми на засіданнях органу місцевого самоврядування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕМЕЛЬНІ РОБОТИ В ПАРКУ


В Дубровицькому районному суді суддя Ірина Володимирівна Оборонова прийняла законне та справедливе рішення – позов було задоволено, рішення Дубровицької міської ради визнано незаконним. Суддя грамотно аргументувала свою позицію цілою низкою законів, норми яких порушила міська рада. Здавалося б, Відповідач у справі мав би змиритися зі своєю поразкою. Та не тут то було... Звичайно, принциповість – це хороша риса характеру, втім, всього має бути в міру. Принциповість же Дубровицької міської ради в цьому питанні швидше нагадує впертість.

Заплативши судовий збір з міського бюджету, Дубровицька міська рада звернулася із апеляційною скаргою до Житомирського апеляційного адміністративного суду. Втім, дива не сталося, і колегія суддів ухвалила залишити рішення суду першої інстанції без змін.

Сподіваємося, що міськрада не буде подавати касаційної скарги та витрачати на непотрібну судову тяганину бюджетні кошти та власний час, який можна було б використати на корисніші справи. Що ж таке цікаве відбувається у стінах міської ради, чого не повинні бачити об'єктиви журналістів?

переглядів: 3.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
24-10-2016 14:33:44

Михалыч

Про що мова...., коли при міськраді немає навіть громадської ради. Рулять невігласи, забувши кому служать, адже кожний дубровичанин, я впевнений, не заперечить гаслу "Моє місто-мій дім" і має право знати про кожний рух, дію і бачити тільки позитивні результати від тих кому довірив порядок у місті. А тут без професійних масмедіа ніяк! Як кажуть, міська рада не "частная лавочка, а "место общественное" )))

оцінити:

0 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!