Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ЮНІ БОКСЕРИ З ДУБРОВИЧЧИНИ ЗНОВУ НА П'ЄДЕСТАЛІ

08 червня 2021 0

З 4 по 6 червня 2021 року на ринзі у м.Здолбунів на Відкритому боксерському турнірі змагалися боксери з Рівненщини та сусідніх областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДБУВСЯ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА


На вихідних у місті Здолбунів відбувся Відкритий боксерський турнір серед юніорів. Боксери з Дубровиччини здобули 5 нагород: 2 золоті, 1 срібну, 2 бронзові медалі.

Золото: Зарченко Софія (с.Берестя) – вагова категорія 54 кг.; Білоус Святослав (м.Дубровиця, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) – вагова категорія 60 кг.

Срібло: Семенчук Євген (м.Дубровиця, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) – вагова категорія 37 кг.

Бронза: Василевич Ростислав (с.Переброди) – вагова категорія 60 кг.; Дука Гліб (м. Дубровиця, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) – вагова категорія 38 кг.

Про це повідомив тренер з боксу та представник ГО Всеукраїнського спортивно-фізкультурного товариства «Колос» Андрій Гриневич.


переглядів: 1.5K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...