Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ЗА ПРИНЦИПОМ «Я ТАК СКАЗАВ»!

16 березня 2017 0

Усім відомо, що регуляторна політика займає не останнє місце у плідній роботі органів місцевого самоврядування до яких належить і наша Дубровицька міська рада. Проте, по незрозумілій для нас причині, деякі з регуляторних актів, міськрада вважає не актуальними, а, можливо, й просто ігнорує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЛАГОУСТРІЙ ЧИ ДЕРИБАН?


Депутатом Дубровицької районної ради було надіслано запит №121 від 22.02.2017р. у якому йшлося про те, що рішенням Дубровицької міської ради від 15.12.2015 року № 26 затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дубровицької міської ради. В тому Плані передбачалася підготовка таких регуляторних актів як:

  • Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, що перебувають у комунальній власності та затвердження Типової форми контрактів у новій редакції (строк підготовки проекту – до 15 березня 2016 року);
  • Про затвердження Положення про регулювання цін продажу земельних ділянок у м.Дубровиця (строк підготовки проекту – до 15 червня 2016 року);
  • Про затвердження Положення про оренду комунального майна (строк підготовки проекту – до 15 червня 2016 року).

Далі, у листі депутат попросив надати повну та достовірну інформацію про те, у зв'язку з якими причинами у строки, що визначені вищезгаданим рішенням, не підготовлені вказані проекти зазначених регуляторних актів? А також, на підставі ст. 15 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» вимагав у строк до 31.03.2017 року усунути порушення строків підготовки проектів вищевказаних регуляторних актів, визначених Планом, та протягом вказаного терміну провести підготовку проектів вищезазначених регуляторних актів і винести їх на розгляд міської ради.

У своїй відповіді №Дз-92 від 06.03.2017р виконавчий комітет Дубровицької міської ради зазначив, що відповідно до регламенту міськради повноваження щодо здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності покладено на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики і охорони громадського порядку, регуляторної політики головою якої є П.Л. Яцковець.

Щодо проекту рішення «Про затвердження Положення про регулювання цін продажу земельних ділянок у м.Дубровиця», то у них воно теж не узгоджується з ключовими принципами державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, такими як доцільність, адекватність, ефективність. Оскільки є ЗУ «Про оцінку земель», яким визначено чіткий порядок продажу земельних ділянок комунальної власності. Не стала міськрада оригінальничати і відповіді щодо проекту рішення «Про затвердження Положення про оренду комунального майна». Тут він теж не узгоджується з принципами державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності такими, як доцільність та адекватність. Бо, бачте, у ЗУ «Про оренду державного комунального майна» визначено чіткий її порядок і що є Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди та Методика розрахунку орендної плати. Читаючи це все, у мене виникає одне, але суттєве питання – а навіщо тоді було взагалі рішенням Дубровицької міської ради від 15.12.2015 року № 26 затверджувати План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дубровицької міської ради? Хочеться процитувати їх же самих – це не зовсім узгоджується з принципами доцільності та адекватності!





переглядів: 1.8K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...