Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЖИТЕЛІ ПРИКОРДОННИХ СІЛ НЕ ЗМОЖУТЬ СКОРИСТАТИСЯ ТИМЧАСОВИМИ ПРОПУСКАМИ

21 серпня 2021 0

Жителі села Переброди до 1 вересня не зможуть безперешкодно збирати їстівні плоди, лікарські трави та гриби на території Білорусі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ БУДУТЬ УКРІПЛЮВАТИ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН


На Дубровиччині призупиняється тимчасовий пропуск громадян України для збору дикоросів на території Республіки Білорусь в межах республіканського ландшафтного заповідника «Ольманські Болота».

Про це повідомив Прикордонний уповноважений Республіки Білорусь. Лист надійшов, 9 серпня 2021 року, до начальника 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України, який обслуговує ділянку Українсько-Білоруського кордону біля села Переброди.

Тимчасові пропуска призупинені з 11 серпня по 1 вересня 2021 року. Інформацію доведено Миляцькому сільському голові ОТГ Федіру Хлебовичу для інформування місцевого населення.

Нагадуємо, що 18 серпня в Сарненській райдержадміністрації обговорили питання облаштування державного кордону з Республікою Білорусь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: САРНЕНСЬКА РАЙРАДА "ПОДАРУВАЛА" 150 ТИС. ГРН. САРНЕНСЬКІЙ РДА

Людмила Мириніна під час наради за участі відділу прикордонної служби «ДУБРОВИЦЯ».

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних громад, відділів прикордонної служби «БЕРЕЗОВЕ», «ДУБРОВИЦЯ» Державної прикордонної служби України, представники державних лісових підприємств, органів Держгеокадастру, Північного міжрайонного управління водного господарства, інших посадових і службових осіб.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних громад, представники Державної прикордонної служби України.

За підсумками засідання робочої групи, напрацьована взаємодія і взаємозв'язок задля виявлення земельних ділянок на які відсутні правовстановлюючі документи та не визначено власників, які примикають до державного кордону на Поліссі, визначені дії окремих членів робочої групи, що в подальшому вживатимуться для облаштування кордону, опрацьовано інші важливі інформативно-статистичні відомості, що стосуються безпеки державного кордону.

переглядів: 1.2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!