Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЖИТЕЛІ ВЕЛИКИХ ОЗЕР ПРОСЯТЬ МІСЬКРАДУ НЕ ПОРУШУВАТИ ПРАВ ДІТЕЙ

02 серпня 2021 0

У селі Великі Озера незадоволені рішенням Дубровицької міської ради про перейменування Великоозерянського НВК на гімназію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕР НЕ ПІДТРИМАВ УЧНІВ КРИВИЦЬКОЇ ШКОЛИ, ЯКІ ПРОВЕЛИ МІТИНГ-ПРОТЕСТ


Жителі сіл Великі Озера, Великий Черемель, Шахи звернулися до народного депутата України Віктора М'ялика і мера з проханням допомогти вирішити важливі питання.

Беручи до уваги рішення чергової одинадцятої сесії Дубровицької міської ради «Про зміну найменування та типів закладів загальної середньої освіти Дубровицької міської ради» (з 01.08.2022 року), а саме: змінити найменування «Великоозерянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Дубровицької міської ради» на «Великоозерянська гімназія Дубровицької міської ради», жителі вищезгаданих сіл вимагають прислухатись до їхньої думки та переглянути рішення щодо пониження ступеня Великоозерянського НВК до гімназії.

Автори звернення наголошують, що найближчий до них Залузький ОЗЗСО (Залузький ліцей) знаходиться за 20 км. від села Великі Озера, 21 км. від села Шахи та за 27 км. від села Великий Черемель (ці села найбільш постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРИВИЦЬКА ЗОШ ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ ГРОМАДИ

(Лист-звернення до Дубровицького міського голови Б.М.Микульського.)

Місцеві не впевнені, що відділ освіти Дубровицької міськради зможе забезпечити нормальні умови для того, аби діти здобули якісну освіту. Батьки просять врахувати ще і те, що до Великоозерянського НВК доїжджають діти з сіл Великий Черемель і Шахів. У Великоозерянському навчально-виховному комплексі нараховується 152 дитини, кожного року школа поповнюється дітьми з В. Черемель. На даний час в 11 класі обліковується 15 учнів. Середня наповнюваність інших класів теж не менша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ ПРИСОРОМИЛИ ОДИН ОДНОГО ПІД ЧАС СЕСІЇ

(Учні Великоозерянського НВК Дубровицької міської ради.)

Якщо вести дітей від майбутньої Великоозерянської гімназії до Дубровицького НВК, то дітям прийдеться долати щодня 36-42 км., а дорога від Великих Черемель до міста Дубровиця знаходиться в жахливому стані.

Села не мають ані старости, ані свого представника серед депутатів Дубровицької міськради восьмого скликання. Жителі сіл В. Озера, В. Черемель та Шахів, змушені самотужки вирішувати свої проблеми. Селяни просять не порушувати прав дитини на освіту та дати можливість навчатися по місцю проживання. Вчителі, батьки та діти вірять в своє село і хочуть його розвивати. Громадськість надзвичайно стурбована ситуацією, яка склалася й просить мера сприяти в позитивному вирішенню даної проблеми.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!