Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

БЕЗКОШТОВНИЙ СИР ЛИШЕ В МИШОЛОВЦІ!

10 вересня 2018 0

В Україні «процвітають» шахрайські методи, які вводять в оману майже все населення.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ДО ДНЯ СПОРТУ!

«Ви виграли автомобіль!», - на сьогодні це смс штормить майже всі мобільні телефони. І на такий гачок попався житель з Березнівського району. Від радощів «переможець» зателефонував на вказаний номер, де йому сказали перечислити відповідну суму задля оформлення гарантії та відповідних документів Він перечислив шахраям майже 30 тисяч гривень. Після чого зв'язок з шахраями обірвався.

І це не лише цей чоловік повівся на гачок аферистів. Подібні «есемесочки» отримували і жителі Дубровиці та всього району. Як не дивно, але і заможні люди, які бажають лишатися невідомими, теж ледь не перерахували гроші на вказаний номер. У смс-повідомленнях від нібито однієї компанії (яку й не чули ніколи і не пробиває її в мережі інтернет) йдеться про те, що обрана особа виграла легковий автомобіль за результатами проведеного розіграшу. Одна жителька с. Висоцьк розповіла, що нещодавно їй теж прийшло подібне повідомлення. Відразу дівчина почала вводити в соціальній мережі Інернет той сайт, який зазначався в смс, де вона побачила, що справді її дані пробиваються і виграш належить саме їй. Після чого громадянка зателефонувала на вказаний номер і їй повідомили: «Вітаємо! Ваш номер телефону взято з бази користувачів електронних терміналів». А далі найцікавіше: їй зазначили, щоб отримати довгоочікуваний автомобіль потрібно заплатити 3 тисячі гривень та вказати паспортні дані. За словами шахраїв, машина для переможця абсолютно безкоштовна, але треба заплатити комісійні за послуги оподаткування, а дані потрібні для подальшого оформлення виграшу. На щастя, дівчина вже чула про подібні випадки, тому й не зреагувала на цю відповідь.

Звісно, що для просту пересічну людину подібного роду повідомлення роблять щасливою і на радощах їм не шкода ніякої суми, адже в них буде нарешті своє омріяне авто. І це ще мала сума, що пропонували заплатити дівчині, є громадяни, які поповнили кишені шахраїв на 50 тисяч гривень і більше.

Тому, працівники поліції вкотре звертаються до громадян не довіряти всіляким акціям, розіграшам, які пропонують у телефонному режимі, особливо, коли мова йде про дороговартісні товари. Бережіть власні заощадження і дбайте про власну безпеку.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!