Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

БІЛЯ ЛІЦЕЮ ВІДБУВАЄТЬСЯ ДЕМОНТАЖ БУДІВЛІ «БАСЕЙН»

25 листопада 2021 0

На території Дубровицького НВК «Ліцей-Школа» розпочалися роботи з демонтажу аварійної будівлі «Басейн». Про це повідомив директор ліцею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА РАДА В 2022 РОЦІ ЗАКРИЄ ЛІСІВСЬКИЙ САДОЧОК «ПРОЛІСОК»


Біля Дубровицького НВК відбувається демонтаж пустої будівлі, яку місцеві називали «Басейн». На місці споруди облаштують ігровий майданчик для ліцеїстів. Також замість огорожі із сітки, яку вже прибрали, буде встановлено новий паркан.

Цілком ймовірно, що міська рада теж допоможе! За вказівкою "згори", мабуть, на асфальтовану частину подвір'я вкладуть бруківку, яку мерія закуповує у місцевого ТзОВ «Гран Стиль», і яку так любить мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ВІД ГО «СИЛА ВОЛІ»

Проєкт відбувається в рамках «Спроможна школа для кращих результатів». Десять відсотків із цього проєкту має фінансувати місцевий бюджет, а дев'яносто відсотків дає держава. – розповів POLISSYA.ORG директор ліцею Володимир Кушнір.

Нагадуємо, що в рамках проєкту «Спроможна школа для кращих результатів», Дубровицький НВК отримав 16 мільйонів гривень на завершення будівництва та упоряджувальних робіт. Про це повідомила заступник Сарненської районної державної адміністрації Людмила Мариніна.

Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер'єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКИЙ НВК ОТРИМАЄ 16 МЛН. ГРИВЕНЬ

Спроможний заклад освіти Дубровицький НВК «Ліцей-Школа».

Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя. На фінансування проєктів можуть претендувати будь-які опорні школи та інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів.
переглядів: 1.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!