Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

БРУКІВОЧНА ЕПОПЕЯ: У МІСТІ СТАНЕ АСФАЛЬТНИМ ПОКРИТТЯМ МЕНШЕ

21 жовтня 2021 0

Місцеві комунальники розпочали ремонтні роботи з облаштування бруківкою території Дубровицької загальноосвітньої школи №2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГО «СИЛА ВОЛІ» ДОСТАВИЛА ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ У ЗОШ №2


Дубровицькі комунальники вже розвантажили на території навчального закладу пісок. Для початку робітники проводять підготовку ділянки для встановлення бордюр. А далі вкладатимуть бетонну бруківку.

Схоже вкладатимуть її, щоправда, поверх якісного асфальту, який вкриває подвір'я фасаду школи. Проводити ремонтні роботи саме так, здавалося б, є нелогічним, але керівництво міськради схоже іншої думки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ БРУКІВКОЮ ЄДИНОЮ

Виникає питання: чи доцільно вкладати бруківку на асфальт у громаді, до якої входять десятки сіл, які не мають пішохідних доріжок, або ж потребують, як мінімум, поточного ямкового ремонту внутрішніх доріг. Не забуваймо, що населені пункти Дубровицької ТГ заслуговують на рівномірний розподіл фінансування. Зрештою, у селах теж живуть люди!

Оновлений двір освітнього закладу, обійдеться міському бюджету в десятки, можливо, сотні тисяч гривень. Закуповують бруківку та бордюри в місцевого виробника ТзОВ «Гран Стиль».

переглядів: 1.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!