Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

«БУРШТИН-2»

21 вересня 2016 1

Начальник Дубровицького відділення Сарненського відділу поліції Степан Миколайович Царюк поспілкувався з журналістами сайту POLISSYA.ORG.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГОСТРОСЮЖЕТНА ДРАМА «СПЕЦОПЕРАЦІЯ БУРШТИН-2»


У попередніх матеріалах ми описували те, як вдруге у нашому місті, а саме 13 вересня на стадіоні «Горинь» приземлився гелікоптер в рамках спецоперації «Бурштин», анонсованої Генеральним прокурором України Юрієм Луценком та Службою Безпеки України. Попередньо протягом кількох днів у районі було проведено кілька обшуків. Проте результати цих обшуків у засобах масової інформації майже не були висвітлені, за браком інформації.

Після гелікоптера, що злетів зі стадіону «Горинь» із затриманим дубровичанином на борту, спецоперація не завершилася. У четвер 15 вересня в Дубровиці слідчі дії спільно провела поліція особливого призначення «Корд», Військова прокуратура, МВС та СБУ. Після чого серед населення почали поширюватись чутки про затримання працівника місцевої прокуратури. Тож, для того, аби з'ясувати усі обставини цих подій та підтвердити чи спростувати чутки ми звернулись за коментарями до головного поліцейського нашого району, капітана поліції Степана Миколайовича Царюка.

За його словами, серед прокурорів нашого району жодних арештів не було. Були лишень допити по справі затримання прокурора Сарненського району Вадима Топольського.

Під час обшуків у Дубровицькому районі було затримано четверо осіб прізвища яких, Яцута, Гурик, Розум та Слісарчук, які є ланками одного ланцюга з Сергієм Родзіним та Анатолієм Смолянцем. Під час обшуків було вилучено близько 25 кілограмів бурштину та дві мотопомпи, – зазначив Степан Царюк.

За його словами, накази та кришування йшли з так званих «верхів», а ось роботу на місці організовували саме ці затриманні. Тож, їм «світить» відповідальність за участь у злочинній організації. Після рішення суду кожен з них має можливість вийти під заставу. Суми призначені кожному різні.

На думку Степана Миколайовича обшуки ще неодноразово будуть проводитись у кожному з районів, де займалися бурштиновим промислом. Так, відпрацювання будуть доти, доки не подолають «мафію», або не легалізують видобуток.

переглядів: 4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
23-09-2016 01:11:42

Віталій Гнедько

Якщо написали, то, мабуть, Степан Царюк так сказав або помилка - варіантів не багато!

оцінити:

0 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!